Avslutad | Pant – Tisdag 1 juli 2014
Klubbad för
Samlarsked Jul Michelsen 1955 S925 47,8g, partiellt förgylld, med emalj, 155mm, originalkartong medföljer
Samlarsked Jul Michelsen 1954 S925 43,5g, förgylld, med emalj, 155mm, originalkartong medföljer
Samlarsked Jul Michelsen 1953 S925 47,1g, förgylld, med emalj, 155mm, originalkartong medföljer
Strösockersked model Olga S830 45,3g 197mm, delvis förgylld, graverad på skaftets baksida
Kaffeskedar 7st S830 69,7g, graverade på skaftets baksida, årtalsstämplade Z4/1854, A5/1855, O7/1916, 132mm