1321 - 1340 av 1 495
1...666768...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 juli 2014

Klubbad för

Tissot Seastar 18K herrur, datum, repigt plastglas, quarz, sliten flexlänk, färgen på kronan är avskavd, Nr: 1123 35310

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Certina damur 18K i bott och länk (X-länk med stav) 18cm, safirglas, manuell, Bruttovikt: 18,4g Nr: 198218

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Solglasögon RayBan W2192 Poaw i slitet etui med putsduk (ej original putsduk)

375 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

Cleveland Wedge golfklubba USA, 53 grader, mindre slitskador, Reg 588

400 kr

Utrop: 200 kr

Cobra telefon LM Ericsson, benvit, små användningsrepor, ej funktionstestad

375 kr

Utrop: 225 kr

Cobra telefon LM Ericsson, mintgrön, små användningsrepor, ej funktionstestad

375 kr

Utrop: 250 kr

Cobra telefon LM Ericsson, mossgrågrön, små användningsrepor, ej funktionstestad

275 kr

Utrop: 225 kr

Halskedja Pansar med hänge med sten S925 6,0g 50cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Bismarck S925 26,8g 45cm, missfärgad och matt

125 kr

Utrop: 100 kr

Smycken Herring

Ring S925 9,7g Ø19½ repig

50 kr

Utrop: 50 kr

Sockerskål Silver 98,0g Ø9cm, engelskt silver, liten buckla ned till, inristat 326 i botten på undersidan (knappt synligt)

400 kr

Utrop: 300 kr

Gräddsnipa Silver 96,6g, engelskt silver, liten buckla på sidan, inristat 3-3 31396 i botten på undersidan (knappt synligt)

400 kr

Utrop: 300 kr

Brosch S830 9,4g

175 kr

Utrop: 50 kr

Armband S830 18,2g graverat lås och ärjat

75 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S830 0,5g

25 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S830 5,4g

175 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S830 10,3g

100 kr

Utrop: 50 kr

Askfat 5st S830 212,2g

600 kr

Utrop: 600 kr

Matskedar 3st S830 175,3g 213mm

550 kr

Utrop: 550 kr