561 - 580 av 1 495
1...282930...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 juli 2014

Klubbad för

Pennset 3st två Cross en guldpläterad 12K en Parker i fodral

550 kr

Utrop: 375 kr

Istång silv Wiwen Nilsson 14,5cm 51g i ask

1 700 kr

Utrop: 250 kr

Silverfat graverat Ø25,5cm 299,9g

850 kr

Utrop: 900 kr

Parti silver skadat 235,3g

650 kr

Utrop: 700 kr

Ring silver Ø16¾ 8,1g

225 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Herring

Ring S835 Ø19 6,8g

75 kr

Utrop: 50 kr

Armband silver med stenar 19cm 18,8g

325 kr

Utrop: 75 kr

Halscollier 14K vitguld med pärlor 9g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Omega constellation Damur automat stål viklås 150 Years numrerad och limiterad 202/299 snr56069072 ca1998

4 800 kr

Utrop: 5 400 kr

Manschettpkappar ett par S925 11,2g

125 kr

Utrop: 50 kr

Kopp silver skadad 29g

100 kr

Utrop: 100 kr

Ring 18K vitguld med diamanter 100xca0,03ct en naggad Ø20 21,4g

8 200 kr

Utrop: 9 600 kr

Girard Perregaux Herrur gyromatic stål datum skadad urtavla snr731722656 med läderarmband

1 700 kr

Utrop: 600 kr

Pärlcollier 2-radigt/en rad saknas med silverlås 37cm med lösa pärlor

Utrop: 1 200 kr

Manschettknappar S925 Montblanc 20g i ask

400 kr

Utrop: 100 kr

Pärlcollier lås S835 doserat 54cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge 18K Kräftan 1g

Utrop: 300 kr

Armband 18K 18cm 2,3g

450 kr

Utrop: 550 kr

Parti guld 18K skadat 12,9g

Utrop: 3 200 kr

Armband 9K skadat 19,4g

Utrop: 2 500 kr