Avslutad | Pant – Tisdag 17 juni 2014
Elektronik Spel
PS2 spel 7st, Resident Evil code Veronic x, Silent Hill 4, Battlefield 2 Modern Combat, Half Life med flera
Elektronik Spel
Pc spel 6 st, Battlefield Bad Company 2, Dawn of War anthology Warhammer 40000, med flera.
Elektronik Spel
Tv spel, Nintendo Wii U med handkontroll, HDMI kabel, snr: JEF103468103, 2 spel: Super Mario samt Nintendoland.
Elektronik Spel
Tv spel Microsoft 360 slim, 250 Gb HDD, Snr: 477903513705, med Kinect, dubbla AV / HDMI kablar, 1 handkontroll, stickproppen saknas, 7 Spel varav 3 till Kinect
Laptop Acer E1-572 6 Gb RAM 700 Gb HDD, Windows 8, Intel core i5, några repor samt plastbit borta på locket, med laddare modell beteckning 54206G75DRII Snr:34114847734
Mobiltelefon, Apple Iphone 5 16GB imei: 013627004426123, öppnad i kartong med laddare och hörlurar, något litet nagg på sidan, okänd operatör
Bärbar dator, Asus K53B serienummer: C3N0CJ48677913H, Windows 7 Home Premium, 128GB+144GB hårddisk, 4GB RAM, Amd E-450, Radeon HD Graphics 1,65GHz, med laddare och väska
Bärbar dator, Hewlett Packard 655 serienummer: 5CB3100TLQ, 465GB hårddisk, AMD E2-1800, Radeon HD Graphics 1,7GHz, operativsystem på engelska, med laddare och manualer i kartong
Bärbar dator, Packard Bell EasyNote DT85 serienummer: LXBC602003944C02D42200, 4GB RAM, 286GB+298GB hårddisk, Pentium Dual Core, T4300 2,1GHz, Windows 8 Pro med laddare i väska
Laptop, Fujitsu AMILO notebook 3553 modell MS2242 snr:DWPD037077, Windows 7 Ultimate, 4gb RAM,AMD turion X2, fläckigt repigt lock, trög on knapp,trög högerklick, laddare vars sladd är sliten/skadad, skadad lucka på undersidan, mjukt fodral samt mjuk väska