1461 - 1480 av 1 542
1...737475...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 juni 2014

Klubbad för

Kruka, Höganäs 15L små ytskador, höjd 34cm

75 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Kedjesåg, Stihl MSE 140 C 230V-1400W med skydd, med sladd

550 kr

Utrop: 400 kr

Mobiltelefon, Apple Iphone 5 16GB imei: 013630008816620, med usb-kabel och plånboksfodral, små repor och märken, troligtvis låst till Telenor

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Elektronik TV-apparater

Platt TV, Samsung UE46F6505SBXXE, smart TV, LED, 46" snr: ZATL3SDD400163 ny i kartong med kablage, manualer, fjärrkontroll samt ett par 3D glasögon

4 700 kr

Utrop: 4 000 kr

Mobiltelefon, Apple Iphone 4 8GB 013660003468085 låst till Tele2, smårepor, i kartong med laddare, hörlurar och manual

600 kr

Utrop: 600 kr

Elektronik Hushåll

Dammsugare, självgående CleanMate QQ-2, snr: 22802958 med manual i kartong

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Elektronik Spel

TV spel, PS3 Grand Theft Auto 5

125 kr

Utrop: 250 kr

Elektronik Film

Hemmabiosystem, Bose Cinemate II 2.1 med kablage och fjärrkontroll snr: 059821322481053AS

1 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Fritid Verktyg

Slagborrmaskin, Makita HR2400, snr:259962E sladd driven

375 kr

Utrop: 150 kr

Fritid Verktyg

Multiverktyg, Parkside PMFW 280 A1 snr:043875 230V-50Hz 280W med tillbehör och manual i låda

350 kr

Utrop: 200 kr

Laptop, Hewlett Packard HP625, Windows 7 Home Premium, RAM 2GB, AMD Athlon II 2,30GHz med laddare, manual och trådlös mus i väska

1 000 kr

Utrop: 650 kr

Damur, Guess I16540L1 quartz strass, visare saknas i vänstra zonen, stål med doublé, sliten doublé på armbandet

50 kr

Utrop: 300 kr

Mobiltelefon, Apple Iphone 5 16GB imei: 013623004971754 repor och märken finns, låst till tre, i kartong med laddare

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Hänge, tvåfärgat 18K 0,5g

Utrop: 150 kr

Örhängen, ett par med stenar silver S925 bruttovikt 11,4g

Utrop: 50 kr

Vristlänk, Scoop med hänge delfin i doublé, silver S925 24-26cm 4g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, "Jag Älskar Dig" silver S925 1,1g

Utrop: 50 kr

Halskedja, Pansar silver S925 45cm 5,6g

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Pansar silver S925 50cm 10,3g

100 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon, HTC Legend imei: 354316031103346, med laddare och minneskort 2GB, små repor och märken operatör okänd

300 kr

Utrop: 600 kr