1321 - 1340 av 1 542
1...666768...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 juni 2014

Klubbad för

Hänge, med stenar 18K 0,4g

Utrop: 125 kr

Hänge, 18K 0,6g

150 kr

Utrop: 175 kr

Hänge, 18K 0,5g

Utrop: 150 kr

Hänge, 18K 0,4g

Utrop: 125 kr

Hänge, 14K 0,7g

100 kr

Utrop: 125 kr

Damur/smyckesset, Damur Jean Marc quartz stål, örhängen med stenar, armband med stenar 19,5cm, halskedja med hänge med sten 46cm okänd metall i ask

250 kr

Utrop: 150 kr

Mobiltelefon, Huawei Ascend Y300, minneskort 2GB okänd operatör imei: 868438013654986, med laddare

225 kr

Utrop: 400 kr

Digitalkamera, Canon EOS 1100D serienummer: 1530631101679 12,2 megapixels med objektiv Canon EF-S 18-55mm Macro serienummer: 8627023919 och laddare, samt bärrem Canon och väska ej original

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Herrur, Seikq Crystal 7123-8510 automat datum, armband i stål 20cm

325 kr

Utrop: 100 kr

Glaskaraff, Fyllehund repor och nagg finns ca 23cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Herrur, Adec 8C00 automat datum armband i stål 20cm

550 kr

Utrop: 100 kr

Bildskärm, Lg Flatron W1943SS 19" serienummer: 002TPLC45352

250 kr

Utrop: 200 kr

Armband, Bismarck defekt 18K 20cm 12,1g

Utrop: 2 900 kr

Örhänge, ett udda med stenar, en sten saknas 14K 0,7g

Utrop: 125 kr

Halskedja, skadad 18K 42cm 7,2g

Utrop: 1 700 kr

Örhängen, ett par 18K 0,6g

Utrop: 175 kr

Halskedja, Venezia 18K 38cm 1,1g

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring, med sten 18K Ø16 2,9g

Utrop: 800 kr

Ring, med sten 18K Ø16½ 1,9g

Utrop: 500 kr

Hänge, 18K 0,3g

Utrop: 100 kr