Ring 14K Ø18½ 3,1g med Camé
Utrop: 550 kr
Ring 18K Ø20 7,0g graverad
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K 0,8g defekt skev skena
Utrop: 200 kr
Ring 18K Ø17 1,8g, med 2 små diamanter, något skev
Utrop: 425 kr
Örhängen, ett par 18K 1,4g
Utrop: 375 kr
Parti guld 18K 2,1g defekt, gravyr
Utrop: 500 kr
Klackring 18K Ø16¾ 2,8g med sten
Utrop: 750 kr
Armband Bismarck 18K 20cm 7,2g
Utrop: 1 700 kr
Örhängen, ett par 14K 1,2g med stenar, 1 stopper ej guld
Utrop: 250 kr
Halskedja Kejsarlänk 18K 62cm 22,5g, utan lås
Utrop: 5 500 kr
Örhängen, ett par 14K 7,1g, med stenar, defekta små bucklor
Utrop: 1 200 kr
Örhängen, ett par 18K 3,0g med stenar, defekta
Utrop: 600 kr
Örhängen, ett par 18K 1,3g med stenar
Halskedja Pansar 18K 54cm 6,2g
Utrop: 1 400 kr
Hänge 18K 10,1g
Utrop: 2 300 kr
Ring 18K 2,5g defekt, med sten
Ring 18K Ø17½ 1,7g med sten, skev skena
Utrop: 400 kr
Hänge Krucifix Kejsarlänk 18K 13,1g
Utrop: 4 000 kr
Ring i vitguld 18K 3,9g Ø 20 1/4 ograverad, defekt repig
Utrop: 900 kr
Armband i metall signerad Nomination med stenar 21,9g, defekt saknas stenar
Utrop: 50 kr
Tisdag 17 jun 2014