741 - 760 av 1 542
1...373839...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 juni 2014

Klubbad för

Figurin Bing o Gröndal flicka/katt höjd 14cm, modell 1745.

475 kr

Utrop: 225 kr

Figurin Royal Copenhagen flicka/ko, höjd 15,5cm, signerad i godset.

450 kr

Utrop: 425 kr

Royal Copenhagen flicka/docka höjd 13cm, modell 1938.

275 kr

Utrop: 175 kr

Figurin Royal Copenhagen Isbjörn längd 11cm, modell 729.

175 kr

Utrop: 125 kr

Figurin Royal Copenhagen barn/valp 16cm, 3:e-4:e sortering, modell 707.

325 kr

Utrop: 375 kr

Ring tvåfärgad med 3 diamanter (3 x ca 0,01ct) 18K Ø 18 1,7g

Utrop: 550 kr

Armring Öppningsbar 18K Ø 7cm 16,6g

Utrop: 4 000 kr

Ringar 2st med gravyr 18K Ø 15 1/2 6,1g

Utrop: 1 400 kr

Damur Recta (defekt) med monogram och datum ingraverat 14K 9,4g brutto

400 kr

Utrop: 500 kr

Pokal (bucklig) med gravyr GAB Silver 925 Höjd: 18cm 276,6g + Mätglas 5cl Nysilver 141,9g

Utrop: 1 000 kr

Herrur Armani AR-0548 Qvartz Kronograf (Trasigt armband/gummi) repor på bakboetten.

Utrop: 700 kr

Halskedja Singapore+Hänge med vit sten 18K 38cm 2,0g

275 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Georg Jensen

Damur Georg Jensen Vivianna Nr: 001382 Qvartz Oval med stenar i tavla. Vitt läderarmand. Box.

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Hängen 3st vitguld med små diamanter (ett tvåfärgat) 18K 5,4g

Utrop: 1 700 kr

Armband Pansar 18K 22cm 139,8g

26 000 kr

Utrop: 33 500 kr

Halskedja Venezia vitguld 18K 50cm 5,5g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Halskedja Venezia vitguld 18K 50cm 3,9g

700 kr

Utrop: 900 kr

Halskedja Venezia vitguld 18K 50cm 5,2g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Halskedja Ärtlänk 18K 69cm 9,9g

2 400 kr

Utrop: 2 300 kr

Klockor Rado

Herrur Rado Diastar Qvartz datum. Nr: 15607233, Sn: 11944264, Svart urtavla samt länk.

2 600 kr

Utrop: 3 000 kr