881 - 900 av 964
1...444546...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 maj 2014

Klubbad för

Halskedja, Pansar silver S925 38cm 1,8g

25 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, Pansar silver S925 45cm 3,4g

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring, ituklippt skev 18K Ø17 0,6g

Utrop: 150 kr

Mobil Samsung X-cover II, GT-S7710, med laddare IMEI: 35677905051628401

300 kr

Utrop: 450 kr

Surfplatta Apple Ipad 2 A1395 16Gb, USB kabel, orginalkartong, SNR: DMQJMYUHDFHW

1 800 kr

Utrop: 1 600 kr

Fat, Royal Copenhagen Kräfta 3277 Ø15cm höjd ca 4cm

300 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Royal Copenhagen 2917 4055 höjd ca 19cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Vas, Royal Copenhagen Landskapsmotiv höjd ca 13cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Karaff, med handtag och propp höjd ca 29-38cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Snapsflaska, Holmegaard "Rubus fruticosus Arrh" kork saknas smått slitage höjd ca 16cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Julflaska, Holmegaard smått slitage med kork, höjd 19cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Karaff, med propp nagg finns höjd ca 18-25cm

300 kr

Utrop: 50 kr

Karaff, med propp nagg finns höjd ca 26-33cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Karaff, med propp nagg finns höjd ca 24-34cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Spel

Tv-spel, Sony Playstation 3 80GB CECHK04 serienummer: 03274378722472923, med en handkontroll, A/V kabel samt strömsladd

550 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Spel

Tv-Spel, Playstation 3 12GB CECH-4004a serienummer 02274458661497817, med två handkontroller, hdmikabel, strömsladd A/V kabel i kartong med emballage och manual samt tre spel; Fifa 13, Street Fifgter Tekken och Call of Duty Black Ops II

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring, 18K Ø17½ 6,8g

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, med integrerat hänge 21K 46cm 7,7g

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring, graverad 23K Ø17¼ 4,5g

Utrop: 1 300 kr

Halskedja, Singapore 18K 41cm 2,4g

Utrop: 550 kr