621 - 640 av 964
1...313233...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 maj 2014

Klubbad för

Armband Bismarck 18K 15,6g 20,5cm, med berlocker, defekt skador på berlocker, finns ögglor för berlocker

Utrop: 3 800 kr

Parti guld 18K 4,1g, defekt, innehåller stenar

Utrop: 1 000 kr

Armband gles Pansar 18K 15,6g 19,5cm, defekt lite skadat lås

Utrop: 3 800 kr

Ring 18K 1,2g Ø 16 1/2 med röd sten

Utrop: 300 kr

Armband S925 10,9g 19cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 6,2g, defekt

Utrop: 50 kr

Collier S925 9,9g 42cm, defekt skönhetsfel

25 kr

Utrop: 50 kr

Collier S925 23,8g 42,5cm, halvstel

75 kr

Utrop: 100 kr

Brosch i silver S830 9,3g

175 kr

Utrop: 50 kr

Collier med sten defekt vid lås, ring med sten Ø 15 1/4 i silver S830 9,9g

150 kr

Utrop: 50 kr

Hänge i silver S830 13,7g

100 kr

Utrop: 75 kr

Armband Bismarck 18K 1,9g 18cm

Utrop: 425 kr

Parti guld 18K 10,3g, defekt, innehåller stenar

Utrop: 2 300 kr

Örhängen ett par 18K 1,0g Bismarck, en stoppers saknas

225 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja Singapore 18K 2,1g 45cm

Utrop: 500 kr

Örhängen ett par 18K 0,7g med stenar

Utrop: 225 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 5,4g 41,5cm

Utrop: 1 200 kr

Armband Bismarck 18K 1,8g 18cm

Utrop: 425 kr

Klocklänk Pansar 18K 15,0g 26,5cm

Utrop: 3 400 kr

Fickur Omega 50 mm, savonette, 2 boetter 18K, boett nr 7572152, gravyr på innerlock, små bucklor på boetterna, tot bruttovikt 101,4g

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr