221 - 240 av 253
1...111213 Gå till

Avslutad | Formativa – Fredag 13 juni 2014

Klubbad för

NYSILVER, 5 uppläggningsskedar, såssked, sockerströare, modell Vasa.

125 kr

Utrop: 50 kr

NYSILVER, 53 bordsskedar, modell Vasa.

300 kr

Utrop: 50 kr

NYSILVER, 9 fiskgafflar, 9 fiskknivar.

175 kr

Utrop: 50 kr

SKÅL, gulmetall, scandiaguld, diameter 12,5 cm, höjd 3,5 cm, kartong.

100 kr

Utrop: 50 kr

Kläder Skor

TOFFLOR, NK, stl 46, fodral, kartong.

75 kr

Utrop: 50 kr

7 FICKKNIVAR, olika fabrikat, fodral och etuier.

650 kr

Utrop: 50 kr

Accessoarer Glasögon

GLASÖGON, Ray Ban, slipade solglas, höger -4,25, cyl -0,75 och axel 170, och vänster -3,5, etui.

100 kr

Utrop: 50 kr

KIKARE, Zephyr, antireflex, 8X40, wide angle 9, 158M at 1000m, nr 9283, 3 plastskydd, etui.

125 kr

Utrop: 50 kr

Kuriosa Mässing

FLASKA, Skultuna, mässing, Pierre Forsell, stopper med träinslag, höjd 17 cm, etui.

700 kr

Utrop: 225 kr

Kuriosa Mässing

SPRITKÖK, Radius nr 40, mässing, made in Sweden, obs endast 2 armar.

100 kr

Utrop: 50 kr

KIKARE, Zenith, 7X50, Mariner 7.1, Quick Focus, väska.

225 kr

Utrop: 50 kr

VATTENPASS, Ems, kartong.

225 kr

Utrop: 50 kr

LJUSSTAKAR, Skultuna, mässing, 3 st, tulpan, Pierre Forsell, höjd 14, 12 och 10 cm, förpackning.

750 kr

Utrop: 550 kr

KIKARE, Bristol, 7X50, field 7,1, fodral.

75 kr

Utrop: 50 kr

Accessoarer Övrigt

7 SKINNACCESOARER, 2 dokumenthållare, blockhållare, plånbok, 2 korthållare, visitkortpärm, Arctic circle.

650 kr

Utrop: 50 kr

BESTICK, Solingen, rostfritt med gulmetallsdetaljer, 69 delar, en del saknas, väska.

1 100 kr

Utrop: 50 kr

LJUSSTAKE, Englesson, diameter 5,5 cm, höjd 3,5 cm, vit och gul metall, kartong.

50 kr

Utrop: 50 kr

TAVLA, keramik, höjd 34 cm, bredd 28cm, skador.

25 kr

Utrop: 50 kr

11 RAMAR, 7 ramar med glas, 4 ramar utan glas.

325 kr

Utrop: 50 kr

TAVLA, måleri, förgylld ram, bildyta höjd 13 och bredd 8 cm.

1 000 kr

Utrop: 50 kr