21 - 40 av 189
123...10 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 15 maj 2014

Klubbad för

VÄSKA, MULBERRY, tote bag, cerisefärgat tumlat lammskinn, gulmetalldetaljer, remmar på sidan är avtagbara eller går att sättas ihop, 45x24x15 cm, liten fläck på baksidan, (dustbag, ej tillhörande)

3 500 kr

Utrop: 3 700 kr

Accessoarer Pennor

YVES SAINT LAURENT, reservoarpenna, blå resin, förgyllda detaljer, originaletui.

600 kr

Utrop: 250 kr

VÄSKA, DOLCE&GABBANA, Silicity tote, leopard mönstrad ponny skinn, svart läder, 31x24x12 cm, avtagbar axelrem, dustbag.

5 100 kr

Utrop: 5 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 40, monogram canvas, 40x24x18 cm, visst slitage, en fläck på insidan av fodret.

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

BAG, LOUIS VUITTON, vintage, Keepall 45. monogram canvas, 45x24x20 cm, visst slitage. Lås samt nycklar saknas.

2 500 kr

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Petit Bucket, monogram canvas, 23x26x15 cm, inner väskan saknas.

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, COCCINELLE, ljusgrått läder, gulmetall detaljer, 34x26x14cm, dustbag.

Utrop: 2 000 kr

Kläder Skor

LOAFER, GUCCI, Queen Thunder, blå mocka, toffsar med bambu detaljer, stl 36½, skopåse, kartong.

750 kr

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 4225S BGYIF 63 11 bågar i vitmetall, brun/svarta glas, etui, putsduk.

1 600 kr

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, BVLGARI, 8069-B 851/13 59 17 brunmelerade bågar, brun glas, röda och blå stenar på sidorna, etui.

750 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, BAG, LOUIS VUITTON, vintage, Sac Alize, mnogram canvas, 45x35x10 cm, visst slitage. Lås samt nycklar saknas.

4 000 kr

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, vintage, Keepall 50, monogram canvas, 50x30x24 cm, visst slitage. Lås men nycklar saknas.

2 500 kr

Utrop: 2 700 kr

Kläder Skor

SKOR, PRETTY BALLERINAS, svart mocka med silverfärgad brodyr, gummisula, stl 40, skokartong.

700 kr

Utrop: 700 kr

VÄSKA, GUCCI, beige, blå gg monogram, rött läder, gulmetall detljer, 30x40x12 cm. Visst slitage på väskans hörn.

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

ARMBAND, DIOR, svart, beige vaxad canvas bredd 3,5 cm, längd 15-19 cm.

Utrop: 500 kr

Kläder Skor

SKOR, TOD´S, beige läder, gummisula, klack 8,5 cm, stl 37, skopåse samt kartong.

Utrop: 900 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, LANVIN, 100 % siden, marin, ljusblå, originalask.

475 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GUCCI, 100 % siden, grön, gul, beige, blå. Motiv golfbollar och klubbor.

150 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, SALVATORE FERRAGAMO, 100 % siden, gul, rost.

325 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100 % siden, marin, ljusblå.

900 kr

Utrop: 250 kr