1441 - 1460 av 1 477
1...727374 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 maj 2014

Klubbad för

Sked S800 216mm 69,6g, med gravyr

175 kr

Utrop: 225 kr

Sked S800 215mm 53,7g, med gravyr

175 kr

Utrop: 150 kr

Sked Olga S800 222mm 66,2g, med gravyr

150 kr

Utrop: 200 kr

Gaffel S800 169mm 24,4g

75 kr

Utrop: 100 kr

Gaffel Rosenholm 148mm 24,2g

125 kr

Utrop: 100 kr

Sked S800 152mm 23,3g

75 kr

Utrop: 75 kr

Sockerströare Svensk Spetsig S800 168mm 58,2g, delvis förgylld

200 kr

Utrop: 150 kr

Sockerströare S800 185mm 24,6g, graverad med initialer, stämplad T Mathiessen

100 kr

Utrop: 100 kr

Parti Silver S800 49,2g, defekt

375 kr

Utrop: 150 kr

Herrur Jaques Lemans I 1517.1 quartz, stål med gröna stenar i krans, länk i stål, med box, batteribyte krävs

300 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Casio

Herrur Casio Oceanus stål quartz, OC-106, med slitet läderband, batteribyte krävs

275 kr

Utrop: 200 kr

Herrur Seiko stål snr 801480 me dlänk i stål, datum, fungerar ej, repigt glas

25 kr

Utrop: 50 kr

Fickur Tidena guld på stål, fungerar ej

75 kr

Utrop: 50 kr

Damur Seiko doublé, guld på stål, quartz, snr 6900297, 2104-0010, med länk i guld 14K ca 20g, model korridor 15,5cm

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Vas Rosenthal B Wingårdh 18cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Tårtfat Kosta Boda Ø30cm höjd 10cm

375 kr

Utrop: 375 kr

Fat Kosta Boda 36x24cm

Utrop: 375 kr

Skål Orrefors Ø16cm höjd 11cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Myntsamling Coinage of Sweden, olika valörer från 1968, etui i plast, sprucket

50 kr

Utrop: 50 kr

Myntsamling Coinage of Sweden, Mynt olika valörer 1932 samt ett udda mynt 2Kr från 1943, etui i plast

200 kr

Utrop: 50 kr