Avslutad | Pant – Tisdag 6 maj 2014
Klubbad för
Ring 18K vitguld med diamanter 1xc0,30ct med inneslutningar samt 16xca0,02ct, Ø17¾ 8,8g, stämplad C10/1977
Halskedja med tvåfärgat kors 14K 55cm 15,7g, ögla defekt så det är svårt att ta av korset från kedjan
Ring vitguld med diamant 1xca0,34ct, inneslutningar och nagg, 18K Ø16¾ 4,5g, skev skena som behöver rodieras om