361 - 380 av 977
1...181920...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 april 2014

Klubbad för

Ring 14K 3,0g Ø18¼, med stenar

Utrop: 550 kr

Örhängen 1 par 14K 3,6g, stenar

Utrop: 650 kr

Parti guld 18K 7,8g, graverat

Utrop: 1 800 kr

Tissot 18K, herrur, graverat, quartz går ej, datum, defekt läderarmband

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Halskedja Ankar 18K 13,1g 50,5cm

Utrop: 3 000 kr

Hänge 18K 3,1g

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 18K 2,7g graverat

Utrop: 600 kr

Armband S830, 24,3g graverat, 19cm med stenar

425 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S830, 5,5g med stenar

100 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja S925, 46,4g 42cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Armring S925, 5,8g, bucklor

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja 41cm, Hänge S835, 4g

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver 830, 17,2g, defekt, graverat

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband S830, 22,2g små skador

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring S830, 9,5g Ø16¼, repig med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S835, 1,5g Ø16½ med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar S835, 1,5g 35cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen S925, 11,9g

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband S930, 12,1g 15cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925, 5,5g Ø17½ med sten

125 kr

Utrop: 50 kr