Ring 14K 3,0g Ø18¼, med stenar
Utrop: 550 kr
Örhängen 1 par 14K 3,6g, stenar
Utrop: 650 kr
Parti guld 18K 7,8g, graverat
Utrop: 1 800 kr
Tissot 18K, herrur, graverat, quartz går ej, datum, defekt läderarmband
Utrop: 1 600 kr
Halskedja Ankar 18K 13,1g 50,5cm
Utrop: 3 000 kr
Hänge 18K 3,1g
Utrop: 1 000 kr
Parti guld 18K 2,7g graverat
Utrop: 600 kr
Armband S830, 24,3g graverat, 19cm med stenar
Utrop: 75 kr
Hänge S830, 5,5g med stenar
Utrop: 50 kr
Halskedja S925, 46,4g 42cm
Utrop: 200 kr
Armring S925, 5,8g, bucklor
Halskedja 41cm, Hänge S835, 4g
Parti silver 830, 17,2g, defekt, graverat
Armband S830, 22,2g små skador
Ring S830, 9,5g Ø16¼, repig med sten
Ring S835, 1,5g Ø16½ med stenar
Halskedja Pansar S835, 1,5g 35cm
Örhängen S925, 11,9g
Armband S930, 12,1g 15cm
Ring S925, 5,5g Ø17½ med sten
Tisdag 29 apr 2014