941 - 960 av 1 268
1...474849...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 april 2014

Klubbad för

Armring 14K 4,7g defekt 3 delar

Utrop: 850 kr

Ring 14K Ø15¾ 6,7g med stenar, fel stämplat

Utrop: 1 200 kr

Hänge kors 14K 5,6g med diamanter 79 x ca 0,01-0,02ct

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring 14K Ø17¼ 4,3g med diamanter 8 x ca 0,01-0,05ct

1 700 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja Ankar 14K 45,5cm 5,3g

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 14K Ø16¾ 1,1g

225 kr

Utrop: 200 kr

Ring 14K Ø17 5,7g med sten

Utrop: 1 000 kr

Ring 14K Ø17¾ 5,9g med pärla

Utrop: 1 100 kr

Halskedja Singapore 18K 51,5cm 4,8g

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K Ø16 3,8g med stenar, något slitna

Utrop: 850 kr

Armband Pansar 18K 20,5cm 11,7g

Utrop: 3 000 kr

Ringar 3st olika färger, 18K Ø18¼-18½ 5,1g små skador

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K Ø18 5,1g med små dimanter

Utrop: 1 800 kr

Halskedja Pansar 18K 50,5cm 3,7g

Utrop: 850 kr

Halskedja Pansar 18K 44cm 2,7g

500 kr

Utrop: 600 kr

Minnesmynt 24K 31,2g i fodral

Utrop: 10 200 kr

Myntlikanande föremål 2st 22K 6,0g varav 1 i fodral

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Myntliknande föremål 3st 22K 3,7g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Myntliknande föremål 3st 22K 3,7g i fodral

850 kr

Utrop: 1 100 kr

850 kr

Utrop: 1 100 kr