Armring 14K 4,7g defekt 3 delar
Utrop: 850 kr
Ring 14K Ø15¾ 6,7g med stenar, fel stämplat
Utrop: 1 200 kr
Hänge kors 14K 5,6g med diamanter 79 x ca 0,01-0,02ct
Utrop: 2 400 kr
Ring 14K Ø17¼ 4,3g med diamanter 8 x ca 0,01-0,05ct
Utrop: 1 100 kr
Halskedja Ankar 14K 45,5cm 5,3g
Utrop: 1 000 kr
Ring 14K Ø16¾ 1,1g
Utrop: 200 kr
Ring 14K Ø17 5,7g med sten
Ring 14K Ø17¾ 5,9g med pärla
Halskedja Singapore 18K 51,5cm 4,8g
Ring 18K Ø16 3,8g med stenar, något slitna
Armband Pansar 18K 20,5cm 11,7g
Utrop: 3 000 kr
Ringar 3st olika färger, 18K Ø18¼-18½ 5,1g små skador
Ring 18K Ø18 5,1g med små dimanter
Utrop: 1 800 kr
Halskedja Pansar 18K 50,5cm 3,7g
Halskedja Pansar 18K 44cm 2,7g
Utrop: 600 kr
Minnesmynt 24K 31,2g i fodral
Utrop: 10 200 kr
Myntlikanande föremål 2st 22K 6,0g varav 1 i fodral
Utrop: 1 700 kr
Myntliknande föremål 3st 22K 3,7g
Myntliknande föremål 3st 22K 3,7g i fodral
Tisdag 22 apr 2014