501 - 520 av 1 111
1...252627...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 april 2014

Klubbad för

Halskedja S925 19,3g defekt

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja S925 24,4g 44,5cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstakar 1 par S830 bruttovikt: 894,8g, vaxfyllda höjd: 17cm

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Fickur 14K Savonett, graverad, saknar glas, kantbucklor bruttovikt: 78,5g

3 000 kr

Utrop: 2 700 kr

Klockkedja 18K 8,3g 42cm lås ej guld

Utrop: 1 800 kr

Mobiltelefon Sony Xperia Tipo, repig, imeinr: 354807056422249 i kartong med laddare och manualer

250 kr

Utrop: 250 kr

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 16GB GT-P5100, vit i kartong med laddare, minneskort 32GB och manualer

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Elektroniska

Externt ljudkort Focusrite Forte serienr: UR6226904686 i kartong med strömsladd, USB kabel, XLR kabel, bruksslitage

1 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Digitalkamera Canon EOS 650D serienummer: 073033045336 med objektiv Canon EFS 18-55mm serienummer: 9246700192 i väska med laddare, saknar linsskydd

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Glasskulptur Kosta Boda Brains Silver John sign: Bertil Vallien 99863 höjd: 7,5cm

650 kr

Utrop: 400 kr

Glasskulptur Kosta Boda Brains Albert sign: Bertil Vallien 99860 höjd: 7,5cm

225 kr

Utrop: 400 kr

Vas Kosta Boda sign: Gunnel Sahlin 1040439 höjd: 28cm

550 kr

Utrop: 300 kr

Champagneglas 9st Lasse Åberg höjd: 23cm

425 kr

Utrop: 450 kr

Ölglas 6st Lasse Åberg höjd: 22cm

325 kr

Utrop: 350 kr

350 kr

Utrop: 350 kr

Ölglas 3st Lasse Åberg höjd: 22cm

225 kr

Utrop: 150 kr

Snapsglas 6st Lasse Åberg höjd: 11cm

325 kr

Utrop: 150 kr

300 kr

Utrop: 150 kr

Coupeglas 4st Lasse Åberg höjd: 15cm

125 kr

Utrop: 200 kr

Vinglas 4st Lasse Åberg höjd: 21,5cm

325 kr

Utrop: 300 kr