Avslutad | Pant – Tisdag 8 april 2014
Klubbad för
Rolex OP Datejust, damur, automat, stål, Jubiléelänk stål sliten, viklås, safirglas naggat, ref.nr.69174, snr:S398913, med box, ytterkartong och cert ej ifyllt
Cartier Santos, damur, quartz, guld/stål, repig, snr: 1567CC506472, extra länk, med box, trasig ytterkartong, cert 980812, fungerar ej
Rolex OP datejust, damur, guld/stål, automat, datum, diamantindex, ref nr69173, snr: L403334, ca år 1989, Jubiléelänk guld/stål sliten, viklås defekt, safirglas, med cert stämplat med butiksnamn men ej daterat