1141 - 1160 av 1 367
1...575859...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 april 2014

Klubbad för

Rolex OP Datejust, damur, automat, stål, Jubiléelänk stål sliten, viklås, safirglas naggat, ref.nr.69174, snr:S398913, med box, ytterkartong och cert ej ifyllt

Utrop: 15 600 kr

Cartier Santos, damur, quartz, guld/stål, repig, snr: 1567CC506472, extra länk, med box, trasig ytterkartong, cert 980812, fungerar ej

Utrop: 7 200 kr

Rolex OP datejust, damur, guld/stål, automat, datum, diamantindex, ref nr69173, snr: L403334, ca år 1989, Jubiléelänk guld/stål sliten, viklås defekt, safirglas, med cert stämplat med butiksnamn men ej daterat

Utrop: 22 000 kr

Ring 18K vitguld 1,5g Ø16¾ med diamant ca0,02ct

Utrop: 500 kr

Kaffeskedar 12st S830 230,3g 125mm modell Saga

650 kr

Utrop: 750 kr

Pärlcollier 46,5cm med lås 14K

275 kr

Utrop: 250 kr

Pärlcollier 43,5cm med metallås

200 kr

Utrop: 250 kr

Armband 18K 1,8g 15/16/17,5cm med diamanter 12xca0,01ct

1 500 kr

Utrop: 850 kr

Halskedja Singapore 47cm med hänge med diamanter 22xca0,005ct 18K 1,3g

450 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K 1,3g Ø17, bucklig

Utrop: 300 kr

Hänge 18K 1,0g

Utrop: 300 kr

Ring 18K 2,1g Ø17¾ med diamanter 3xca0,005ct

Utrop: 700 kr

Ring 18K 1,5g Ø15½ med diamanter 5xca0,005ct

Utrop: 500 kr

Brosch 14K 4,4g med pärlor

650 kr

Utrop: 800 kr

Halskedja 14K 1,6g 43cm

Utrop: 300 kr

Hänge 14K 1,2g, tvillingarna

Utrop: 225 kr

Hänge 14K 0,4g, buckligt

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge/brosch 18K 9,5g med camé

Utrop: 1 400 kr

Örhängen 1 par 18K 2,9g, skruvlås

600 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja Pansar 18K 5,5g 61cm

Utrop: 1 400 kr