641 - 660 av 1 367
1...323334...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 april 2014

Klubbad för

Elektronik Hushåll

Vinkanna, Iittala, höjd 20cm, decanter

425 kr

Utrop: 250 kr

Belysning Övrigt

Lampa, design house Stockholm, Block lamp, i låda, liten skada

700 kr

Utrop: 500 kr

Samekniv 15,5cm, Per Blind, i fodral

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Samekniv 16,2cm, Per Blind, i fodral

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Samekniv 21,3cm, Ingemar Israelsson, i fodral

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Armband 18K 28,2g, defekt

Utrop: 6 900 kr

Konstnärsbok, Södermanland, träsnitt Waldemar Bernhard, 46st

50 kr

Utrop: 50 kr

Etsning, Signerad Kelly, 19x14cm, i ram och glas

Utrop: 50 kr

Etsning signerad Kelly, 18,5x14cm, i ram och glas

Utrop: 50 kr

Utrop: 50 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Hushåll

Bestick Gense, i ask, Bordsskedar 4st, Bordsgafflar 4st, Bordsskedar 4st, Kaffeskedar 4st

275 kr

Utrop: 50 kr

Möbler Övrigt

Taklampa, el, Ø47,5cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Läsplatta It.works TM702, snr.401200305, med laddare och manual i fodral

300 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S4, GT-I9506, 16GB, imei.358672/05/077325/2, med laddare, hörlurar och manualer i kartong

2 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Elektronik Hushåll

Bestick nysilver 47st, tre olika modeller, i låda, 12st Bordsskedar, 12 Bordsgafflar, 12 Bordsknivar, 11 mindre gafflar

500 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver 813, 156,4g, graverat

400 kr

Utrop: 500 kr

Gafflar 4st S830, 91,6g olika modeller

325 kr

Utrop: 275 kr

Små bestick nysilver 19st, modell Chippendale

275 kr

Utrop: 50 kr

Örhänge 18K 0,5g saknar stopp med pärla

Utrop: 100 kr