Avslutad | Fashionabla – Torsdag 17 april 2014
VÄSKA, YSL, Chyc tote bag, gråblå präglat läder, 36x24x18 cm, dustbag, kopia på kvitto finns.
BAG, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, 55x30x25 cm, nycklar samt lås saknas, visst slitage.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, LOUIS VUITTON, vintage, monogram canvas, 22x15x6cm, slitage i innerfacket.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Lumineuse PM, monogram empreinte, brun med gulmetall detaljer, 44x30x18 cm, lås samt nycklar, avtagbar axelrem, dustbag, original kartong.
Kläder Stövlar
STÖVLETTE, LOUIS VUITTON, svart läder, mocka med monogram, svart med gulmetall inslag, klack 11 cm, platå 2,5 cm, stl 38, skopåsar samt original kartong.
ÖRHÄNGEN, LOUIS VUITTON, röda hjärtan, gulmetall, för hål, smyckespåse samt originalask.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, svart präglat läder (Kongo), mässingsfärgade detaljer, 32x22x15 cm, reglerbar axelrem.
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac, svart emalj, palladium pläterad, stl PM, smyckes påse, originalask, kvitto från NK 1/9 2010.
Kläder Skor
STÖVLETTER, DOLCE & GABBANA, röd mocka, rött läder, klack i gulmetall ca 10cm, stl 38, resår.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 4017-D 124/58 62 17120 skalmar i vitmetall, lju rosa/lila glas, putsduk, originalkartong.
SOLGLASÖGON, DOLCE & GABBANA, JPG 58-5101, bågar i vitmetall, blåa glas, tygpåse, originalkartong.
SOLGLASÖGON, VERSACE, mod. 4055 333/11 63 14, bågar i rosa plast, svarta glas, etui.
SOLGLASÖGON, ROBERTO CAVALLI, 223 S 772 135 120, bågar i gulmetall med strass (några fattas), bruna glas (några repor), etui.
ÖRHÄNGEN, OSCAR DE LA RENTA, vintage, gulmetall, strass, längd 2,5cm, bredd 1cm, clips.