Hänge 18K 0,8g med sten
Utrop: 200 kr
Halskedja 18K 3,5g 45cm
Utrop: 800 kr
Armband 21K 62,6g 18cm
Utrop: 18 000 kr
Halskedja 18K 3,6g, defekt lås
Utrop: 850 kr
Ring 18K 6,6g, graverad
Utrop: 1 600 kr
Hänge 21K 3,6g, skadad ögla med sten
Utrop: 900 kr
Ring 18K 4,1g Ø18 tvåfärgad
Utrop: 1 200 kr
Ring 18K 0,9g Ø16¼
Utrop: 275 kr
Halskedja 18K 3,1g, skador
Utrop: 750 kr
Hänge 20K 4,9g
Utrop: 1 400 kr
Halskedja Pansar 18K 15,2g 50cm
Utrop: 3 500 kr
Halskedja Kejsar 18K 124,8g 56,5cm
Utrop: 31 000 kr
Ring 21K 5,8g, skev
Ring 18K 2,5g Ø18½ med sten
Utrop: 700 kr
Ring 18K 1,4g Ø17½ med diamant 1xca.0,03ct
Utrop: 400 kr
Ring 18K 2,2g Ø18¼ med sten, bucklor
Utrop: 500 kr
Utrop: 225 kr
Halskedja 18K 4,6g 61cm
Utrop: 1 100 kr
Halskedja 21K 74,3g 82cm
Utrop: 21 000 kr
Omega Fickur två boetter silver S800 går ej
Utrop: 300 kr
Tisdag 1 apr 2014