441 - 460 av 755
1...222324...38 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 april 2014

Klubbad för

Örhängen 1 par 18K 1,7g med stenar

325 kr

Utrop: 400 kr

Örhängen 1 par 18K 1,8g, 1 snurrebuss saknas

Utrop: 425 kr

Örhängen 1 par 18K 0,2g, 1 missfärgat

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Singapore 18K 1,2g 43,5cm

275 kr

Utrop: 275 kr

Örhängen 1 par 18K 1,4g, med diamanter 4xca0,005ct

650 kr

Utrop: 400 kr

Örhängen 1 par 18K 0,4g, med stenar

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge 18K 0,7g med diamanter 7xca0,005ct

475 kr

Utrop: 225 kr

Ring med diamanter FF

Oljemålning på pannå 62x51cm, krackelerad färg, signerad Kjell Leander Engström, inramad

Sabel i balja (märkt 7.B.No 65 , G.A.R 10 B.No 75)

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Skål S830, 309,8g, graverad botten, buckla, Ø20cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Gräddkanna höjd 5,6cm, Sockerskål Ø7,2cm, S925 110,2g

375 kr

Utrop: 425 kr

Fat S830, 71,7g, 12,6x10,2cm

400 kr

Utrop: 225 kr

Hållare Nysilver, 39,7g, 6,6cm, för ljus eller läppstift, med ljus

100 kr

Utrop: 50 kr

Sedelklämma S925, 23,6g graverad

150 kr

Utrop: 100 kr

Omega Seamaster Professional, Chronometer, snr.80678276, kronograf, herrur, automatisk, safirglas, datum, repig glasring (utbytt), originallänk, viklås, i box och ytterkartong, med manual extra glasring och länkbitar

Utrop: 16 800 kr

Cocktailskedar 12st S925 185,6g 131mm, ryskt silver i skadad originalask

Skål S830 271,9g, Ø16cm, graverad i botten

950 kr

Utrop: 850 kr

Kamera Mamiya-16 automatic Sekor 1:2,8 25mm nr:2433301

Solglasögon, Italian design UV400, nr 5235

150 kr

Utrop: 50 kr