Avslutad | Pant – Tisdag 1 april 2014
Klubbad för
Oljemålning på pannå 62x51cm, krackelerad färg, signerad Kjell Leander Engström, inramad
Visa varaKlockor Omega
Omega Seamaster Professional, Chronometer, snr.80678276, kronograf, herrur, automatisk, safirglas, datum, repig glasring (utbytt), originallänk, viklås, i box och ytterkartong, med manual extra glasring och länkbitar
Cocktailskedar 12st S925 185,6g 131mm, ryskt silver i skadad originalask