1201 - 1220 av 1 222
1...606162 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 mars 2014

Klubbad för

Halskedja 18K 1,7g 39cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Ring 18K 4,4g med stenar och diamant ca0,35ct Ø18

Utrop: 4 800 kr

Ring 18K 7,9g med diamant 1xca0,17ct Ø18 1/2

Utrop: 2 800 kr

Hänge / Brosch 18K 8,1g med Camé

Utrop: 1 500 kr

Armband 18K 19,0g Bismarck med 6 Berlocker 19cm

Utrop: 4 700 kr

Armband 18K 18,2g X-länk 19cm

Utrop: 4 200 kr

Klackring 18K 4,3g skador och gravyr

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 4,0g med diamanter 3xca0,02ct Ø18 3/4

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 18K 4,2g skadat

Utrop: 1 000 kr

Smycken Herring

Klackring 14K 3,2g skadad

Utrop: 600 kr

Örhängen två par 18K 1,1g 2 låsstopp saknas

Utrop: 250 kr

Armband Silver S925 77,2g Ankar 21cm

400 kr

Utrop: 275 kr

Ringar 2st Silver S925 23,7g

125 kr

Utrop: 75 kr

Herrur Omega Speedmaster Professional "Firs space walk 40th Anniverasry" 1965-2005 Limited edition 1229/2005 sernr 77143878, Små repor finns på plastglaset.

Utrop: 23 500 kr

Damur 18K Eiger med integrerad länk i 18K bruttovikt 16,3g

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Kaffeskedar 8st Silver S830 104,7g 115mm

300 kr

Utrop: 300 kr

Vas Orrefors Palmqvist 3049,v35 23,4cm hög graverad, skador i nedre kanten.

175 kr

Utrop: 50 kr

Armband Silver S830 84,4 med gravyr 20cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Ring Silver S925 7,4g Ø19

50 kr

Utrop: 50 kr

Renhornskniv Pentti Turunen Bladlängd 21,5cm

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr