1081 - 1096 av 1 096
1...535455 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 mars 2014

Klubbad för

Thermos original Theos höjd 26cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Glas, 7st dricksglas

150 kr

Utrop: 50 kr

Brevvåg, i okänd metall

125 kr

Utrop: 50 kr

Mattor Övrigt

Matta, orientalisk matta ull på bomullsvarp 43X60cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Klockarmband, 9st i läder

225 kr

Utrop: 50 kr

Glas, karaff Ekenäs höjd 26cm, 1st Flakong höjd 8,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Ströare, salt, socker, peppar set i blått glas, 2st saltkar i porslin med silverströare, varav en defekt.

25 kr

Utrop: 50 kr

Mormorsur 14K graverad defekt bucklig går ej trasig krona Bruttovikt: 28,4g

Utrop: 900 kr

Kläder Övrigt

Serielitteratur, 17st blandade tidningar/pocket såsom Kalle Anka, Smurfarna, Tintin, Gaston, Lucky Luke, Asterix, Basil Mus, 91:an Karlsson, Scooby Doo

75 kr

Utrop: 50 kr

Kläder Övrigt

Kläder, Lewis jeansjacka vintage stl: 46 modell: 70506-0217

175 kr

Utrop: 50 kr

Certina herrur 18K serienr: 966931 med flexband i okänd metall graverad manuell repigt plastglas brv 59,8g

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Gitarr, elgitarr Squier by Fender Stratocaster, Bullet series Snr. NC407239, lackskador, axelremsknopp saknas, 3 strängar saknas, Made in China

500 kr

Utrop: 300 kr

Fickur Vasa i okänd metall brv 69,6g

150 kr

Utrop: 100 kr

Fickur silver brv 27,5g omgjort till armbandsur

275 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr svart LTD SC-607B Korea, Snr: W0516957 liten lackskada bak, små repor, mjukt fodral, Kvitto uppvisat inköpt 2006

1 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Elbas Ibanez modell BTB405QMTK snr: W650171 små repor mjukt fodral. Kvitto uppvisat inköpt 2006.

2 800 kr

Utrop: 2 000 kr