Avslutad | Pant – Tisdag 4 mars 2014
Klubbad för
Ströare, salt, socker, peppar set i blått glas, 2st saltkar i porslin med silverströare, varav en defekt.
Kläder Övrigt
Serielitteratur, 17st blandade tidningar/pocket såsom Kalle Anka, Smurfarna, Tintin, Gaston, Lucky Luke, Asterix, Basil Mus, 91:an Karlsson, Scooby Doo
Certina herrur 18K serienr: 966931 med flexband i okänd metall graverad manuell repigt plastglas brv 59,8g
Gitarr, elgitarr Squier by Fender Stratocaster, Bullet series Snr. NC407239, lackskador, axelremsknopp saknas, 3 strängar saknas, Made in China
Elgitarr svart LTD SC-607B Korea, Snr: W0516957 liten lackskada bak, små repor, mjukt fodral, Kvitto uppvisat inköpt 2006