Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 27 mars 2014
Klubbad för
GRÄDDKANNA, silver, hänkel. Svenska stämplar 1809, höjd 11 cm, vikt8,2 g, bucklor på fotring.
HÄNGE, sterlingsilver, tigeröga, ena sidan slät, den andra fasettlslipad, längd 5,5 cm, vikt 21,4 g.