321 - 340 av 500
1...161718...25 Gå till

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 27 mars 2014

Klubbad för

Accessoarer Pennor

PARKER, kulspetspenna, mod 75, sterlingsilver, förgyllda detaljer, längd 12,7 cm.

1 600 kr

Utrop: 700 kr

COLLIER, sterlingsilver, odlade sötvattenspärlor, färgade bruna, längd 44 cm.

Utrop: 200 kr

ARMBAND, sterlingsilver, odlade sötvattenspärlor, vita och färgade rosa och röda, rosenkvarts, längd 20 cm.

COLLIER, förgyllt sterlingsilver, odlade sötvattenspärlor, färgade bruna och gula, längd 40-46 cm.

Utrop: 225 kr

ÖRHÄNGEN, 15K guld, 8 ametister, ryska stämplar, höjd 4 cm, vikt 4,6 g.

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

ÖRHÄNGEN, roseförgyllt sterlingsilver, pärlemor, stift, vikt 18,2 g.

Utrop: 450 kr

ARMRING, sterlingsilver, rosa pärlemordublett, diameter 5,6 cm, vikt 22,1 g.

Utrop: 800 kr

HÄNGE, sterlingsilver, onyx, längd 5,5 cm, clipshänge, vikt 14 g.

400 kr

Utrop: 450 kr

HÄNGE, roseförgyllt sterlingsilver, pärlemordublett, längd 7 cm, stift, vikt 14,2 g.

Utrop: 550 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, vita stenar, odlade sötvattenspärlor, längd 3 cm, stift, vikt 5,4 g.

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, ametister, längd 4,5 cm, stift, vikt 12,8 g.

300 kr

Utrop: 275 kr

TROLLBEADS, armband, lås och 2 berlocker i sterlingsilver, 3 glasberlocker (slitage), längd 19,5 cm, vikt totalt 23,5 g.

Utrop: 650 kr

HÄNGE/KEDJA, sterlingsilver, tigeröga, diameter 3 cm, kedjans längd 41, 44 eller 47 cm, vikt 17,2 g.

400 kr

Utrop: 450 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, pärlemor, längd 5 cm, stift, vikt 18,7 g.

Utrop: 450 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, pärlemordublett, längd 7,5 cm, stift, vikt 14,1 g.

Utrop: 550 kr

HÄNGE, sterlingsilver, malakit, längd 5,5 cm, clipsögla, vikt 19,9 g.

450 kr

Utrop: 500 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, tigeröga, längd 4,5 cm, stift, vikt 13,1 g.

Utrop: 275 kr

RING, sterlingsilver, pärlemor- dublett, stl 17,25 mm, vikt 13,8 g.

375 kr

Utrop: 400 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, tigeröga, krokar, längd 3,5 cm, vikt 7,7 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, agat, färgad blå, längd 4,5 cm, stift, vikt 12,1 g.

Utrop: 275 kr