1 - 20 av 1 263
123...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 februari 2014

Klubbad för

Konst Affisch

Färglitografi Gösta Werner 122/250, 73x53,5cm, i ram och glas

650 kr

Utrop: 500 kr

Konst Affisch

Färglitografi Mac Hamilton 256/450, "juninatt", 44,5x63,5cm, oramad

Utrop: 600 kr

Accessoarer Övrigt

Portfölj, skinn, 35x45x17,5cm

750 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Slalomskidor Blizzard G power FS, iq power, 167cm, bindningar power marker 12.0, med stavar Leki speed trigger S, 125cm

1 600 kr

Utrop: 50 kr

Fat "Domino" Stig Lindberg 15,5x15,5cm

425 kr

Utrop: 200 kr

Kryddburkar 6st, Rörstrand "Arom", med korklock och ett trä/korklock

550 kr

Utrop: 75 kr

Konst Skulpturer

Figurin Lisa Larsson "Amalia", höjd 17cm

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Konst Skulpturer

Figurin Lisa Larsson, Bulldog, höjd 14cm

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Digitalkamera Sony a350, snr.2057958, Objektiv Sony Macro 18-70mm, snr.3431741, med laddare och usb-sladd

1 200 kr

Utrop: 50 kr

Objektiv Tamron AF 70-300mm, snr.306652

275 kr

Utrop: 50 kr

Mynt S900-S999, 12st, 353,3g, fabulous 12 silver collection, nr.2607/3000, i etui med papper

1 800 kr

Utrop: 1 400 kr

Elbas Epiphone, snr.11082301190, i mjukt fodral

700 kr

Utrop: 750 kr

Akustisk gitarr Cort AC15 NAT, snr.080508521, saknar strängar, små lackskador, i mjukt fodral

475 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk gitarr Tanglewood TW28BK, snr.3034103679, lackskador, i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Klockor Sinn

Sinn 958 Fulda Challenge chronograph, rattrapante, snr.179/250, herrur, automat, safirglas, datum, stål, originallänk stål, viklås, cert Maj 2006, i väska med tillbehör

14 200 kr

Utrop: 16 800 kr

Skål på fot Marimekko, höjd 15cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Fat, S925, 448g längd 30cm

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Tändare Dunhill

375 kr

Utrop: 50 kr

Kaffeskedar 12st S830, 164,5g 115mm

500 kr

Utrop: 550 kr

Skål S830, 60,1g Ø8cm

250 kr

Utrop: 200 kr