Avslutad | Pant – Måndag 24 februari 2014
Elgitarr Fender Squier Stratocaster Indonesien, serienummer IC 070332836, kantstött kropp, i mjukt fodral
Elgitarr Ibanez GRX 140, serienummer 030511088, strängar saknas, med förstärkarsladd, i mjukt fodral med trasig dragkedja
Färglitografi Ardy Strüwer motiv dalahäst, numrerad 275/300, mått 53cmX43cm, i glas och ram
Triwa damur Brasco Kronograf, quartz, orginalarmband extra långt, graverad baksida, sekundvisare går ej
Kyboe damur Giant 55, gummiarmband, quartz, går ej, prickindex som lyser vid knapptryckning
Digitalkamera Canon Power Shot A2300, serienummer 463064057795, utan minneskort, med batteriladdare