321 - 340 av 579
1...161718...29 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 24 februari 2014

Klubbad för

Brosch 18K 1,2g med sten

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring 18K 1,9g Ø16¼

Utrop: 500 kr

Armband 21K 18,4g 20,5cm

Utrop: 5 200 kr

Parti guld 21K 2,9g

Utrop: 750 kr

Parti guld 21K 2,3g, defekt

Utrop: 600 kr

Elgitarr Fender Squier Stratocaster Indonesien, serienummer IC 070332836, kantstött kropp, i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr Ibanez GRX 140, serienummer 030511088, strängar saknas, med förstärkarsladd, i mjukt fodral med trasig dragkedja

425 kr

Utrop: 500 kr

Elbas Earl, i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 600 kr

Oljemålning på duk Torsten Mueller, motiv Venedig, mått 57cmx27cm, inramad

125 kr

Utrop: 50 kr

Färglitografi Ardy Strüwer motiv dalahäst, numrerad 275/300, mått 53cmX43cm, i glas och ram

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Konst Fotografi

Färglitografi Peter Dahl, 42cmx59cm, motiv restaurang, i ram och glas, 356/375

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Glasskål Kosta Boda, andrahandssortering, höjd 11cm Ø22cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Takkrona med prismor och el, prismor lösa

650 kr

Utrop: 50 kr

Väggpendyl i trä Wehrle, "Tempus Fugile"

125 kr

Utrop: 50 kr

Triwa damur Brasco Kronograf, quartz, orginalarmband extra långt, graverad baksida, sekundvisare går ej

125 kr

Utrop: 50 kr

Kyboe damur Giant 55, gummiarmband, quartz, går ej, prickindex som lyser vid knapptryckning

325 kr

Utrop: 250 kr

Mynt Svenska mynt

Diverse mynt 1920-1942 1089,7g

3 300 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera Canon Power Shot A2300, serienummer 463064057795, utan minneskort, med batteriladdare

250 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver 830, 44,9g graverat

125 kr

Utrop: 125 kr

Parti nysilver 97,5g defekt

Utrop: 50 kr