Avslutad | Pant – Onsdag 19 februari 2014
Klubbad för
Elgitarr Fender Telecaster Made in Japan, gul, serienummer: 1021215, bruksslitage, i hårt fodral
Väska Gucci Messenger bag biege tyg med brunt läder, 37x33cm, märkt: 189748 204991, med dustbag och kvitto
Tavla, Imagine, Dipinto A Mano, med silvertavla i mitten S925, 35x40,5cm inklusiv träram
Kuriosa, Taize Porslin, 6 st koppar, 2 st skålar en naggad, 6 st tallrikar, 6 st assietter
Porslin, Eschenbach, 6 platta tallrikar, 5 djupa tallrikar, 6 assietter, 5st fat, 1 såskanna, 1 kanna
Läsplatta, Samsung Galaxy Tab 2, modell 10.1 P500, Snr: 355695/834855/6, 16GB, i kartong med laddare