641 - 660 av 1 472
1...323334...74 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 19 februari 2014

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Elgitarr Ibanez Gio Made in China Serienummer: J080554312, i kartong

450 kr

Utrop: 700 kr

Elgitarr Marchis Made in Japan, lackskador i hårt fodral

2 600 kr

Utrop: 750 kr

Elgitarr Fender Telecaster Made in Japan, gul, serienummer: 1021215, bruksslitage, i hårt fodral

5 400 kr

Utrop: 3 500 kr

Akustisk Gitarr Cort MR100F BKS serienummer: 080809164, med mic i kartong

750 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett Rico 4399, bruksslitage i väska med tillbehör

425 kr

Utrop: 250 kr

Väska Gucci Messenger bag biege tyg med brunt läder, 37x33cm, märkt: 189748 204991, med dustbag och kvitto

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Fritid Sport

Flugfiskespö Loop Greenline 8'8''-3 pcs #4 med tyg och tubfodral

850 kr

Utrop: 1 500 kr

Kuriosa, nysilver, 2 vaser, 1 sockerskål, 1 syltsked graverad

275 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Imagine, Dipinto A Mano, med silvertavla i mitten S925, 35x40,5cm inklusiv träram

150 kr

Utrop: 200 kr

Kuriosa, Taize Porslin, 6 st koppar, 2 st skålar en naggad, 6 st tallrikar, 6 st assietter

200 kr

Utrop: 250 kr

Ölglas, Lasse Åberg 2st, höjd 22cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Hushåll

Ljuslykta, Ice Hotel Collection, 2st, 9,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld, defekt 18K 2,9g

Porslin, Eschenbach, 6 platta tallrikar, 5 djupa tallrikar, 6 assietter, 5st fat, 1 såskanna, 1 kanna

325 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, 12st teskedar silver 129,6g 11,5cm, okänd modell i ettuie

500 kr

Utrop: 425 kr

Bestick, 3st silver olika modeller och storlekar 74,8g

200 kr

Utrop: 225 kr

Läsplatta, Samsung Galaxy Tab 2, modell 10.1 P500, Snr: 355695/834855/6, 16GB, i kartong med laddare

1 200 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, 21K 1,8g

375 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld, defekt 18K 2,8g

500 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja, Singapore 18K 39cm 2,5g

450 kr

Utrop: 550 kr