Avslutad | Pant – Tisdag 11 februari 2014
Smyckesset S925 10,4g, halskedja Figaro 48cm med gröna stenar, örhängen i droppform med gröna stenar, skeva
Ljusstakar 2st S925 brv silvervikt ca 40g, fyllda med vikt i botten, 100mm i höjd och 85mm i botten, defekta med mindre bucklor och nagg samt stearinfläckar
Teitelbaum Damur 14K i boett, manuell, töjbar länk i förgylld okänd metall, slitskador i glas, med box och intyg
Longines Flagship Herrur snr 18880760 guld på stål, quartz, datum, fungerar ej/batteribyte, missfärgad, repig i glas och boett, graverad, armband i läder, med box och butikscert -1980
Klockor Gant
Gant, herrur i stål med datum, ref nr W10402, med garantibevis, box, med läderband slitet, repig