1341 - 1360 av 1 772
1...676869...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 februari 2014

Klubbad för

Akustisk gitarr Framus 12-strängad, modell Texan 5/296, serienummer 33849, små stötskador på kroppen , skadad logga, i skadat mjukt fodral

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Akustisk gitarr Yamaha, modell C-45, serienummer H0M225244, repig kropp, i hårt fodral

Utrop: 600 kr

Akustisk gitarr Maxwin, små stötskador på kroppen, i mjukt fodral

350 kr

Utrop: 375 kr

Akustisk gitarr Washburn serienummer 8707123, stålsträngad, lagad hals, fäste för axelband saknas, i skadat mjukt fodral

650 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, Mexico, serienummer MZ7084726, i mjukt fodral

4 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Akustisk gitarr Norman, Protege B18 Cedar, serienummer 021000000138, stötskador och repor på kroppen, i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr Gibson Explorer, nr 83200005, repigt plektrumskydd och repig lack, i hårt fodral

8 700 kr

Utrop: 7 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Elgitarr Gibson Les Paul Goldtop (ombyggd Sunburst) ca 1968 sprickor på huvudet i hårt fodral

30 500 kr

Utrop: 12 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Elgitarr, Gibson Les Paul Recording, ombyggd, nytt lock, utbytt elektronik, lackskador, sprickor, i skadat hårt fodral

Musikinstrument Övrigt

1 Elgitarr Jarrell modell SCJA034 i hårt originalfodral med hygrometer i

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Halvakustisk gitarr Hofner, modell Verythin, stötskador på kroppen, i kartong

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Fritid Cyklar

Cykelsadel Brooks Swift

700 kr

Utrop: 200 kr

Digitalkamera Canon EOS 400 D nr:1580813607 med batteri och minneskort 256MB, med objektiv Sigma DG 70-300mm 1:4-5,6 nr: 4042403

850 kr

Utrop: 500 kr

Digitalkamera Leica D-LUX 4 serienummer 3641346, med mellanring DMW-LA4, Vidvinkelobjektiv Lumix Panasonic 0,75X DMW-lW46, Blixt Leica CF22, Sökare Leica 22mm, Handgrepp Leica, batteriladdare PowerBase C-734U, allt i originalkartonger med prislappar på

3 500 kr

Utrop: 3 600 kr

Solglasögon Ray Ban, RB3025, Aviator Large Metal 112/17 i fodral

700 kr

Utrop: 250 kr

Solglasögon Ray Ban i fodral

600 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S830 brv. 234,0g graverat

Utrop: 750 kr

Sockertång S830 25,4g

125 kr

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 9st S830 122,2g 117mm modell Sachsisk

425 kr

Utrop: 375 kr

Dessertskedar 7st S830 202,3g 152mm modell Chippendale

1 100 kr

Utrop: 600 kr