Avslutad | Pant – Tisdag 11 februari 2014
Akustisk gitarr Framus 12-strängad, modell Texan 5/296, serienummer 33849, små stötskador på kroppen , skadad logga, i skadat mjukt fodral
Akustisk gitarr Yamaha, modell C-45, serienummer H0M225244, repig kropp, i hårt fodral
Akustisk gitarr Washburn serienummer 8707123, stålsträngad, lagad hals, fäste för axelband saknas, i skadat mjukt fodral
Elgitarr Fender Stratocaster, Mexico, serienummer MZ7084726, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Norman, Protege B18 Cedar, serienummer 021000000138, stötskador och repor på kroppen, i mjukt fodral
Elgitarr Gibson Explorer, nr 83200005, repigt plektrumskydd och repig lack, i hårt fodral
Musikinstrument Övrigt
Elgitarr Gibson Les Paul Goldtop (ombyggd Sunburst) ca 1968 sprickor på huvudet i hårt fodral
Musikinstrument Övrigt
Elgitarr, Gibson Les Paul Recording, ombyggd, nytt lock, utbytt elektronik, lackskador, sprickor, i skadat hårt fodral
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Halvakustisk gitarr Hofner, modell Verythin, stötskador på kroppen, i kartong
Digitalkamera Canon EOS 400 D nr:1580813607 med batteri och minneskort 256MB, med objektiv Sigma DG 70-300mm 1:4-5,6 nr: 4042403
Digitalkamera Leica D-LUX 4 serienummer 3641346, med mellanring DMW-LA4, Vidvinkelobjektiv Lumix Panasonic 0,75X DMW-lW46, Blixt Leica CF22, Sökare Leica 22mm, Handgrepp Leica, batteriladdare PowerBase C-734U, allt i originalkartonger med prislappar på