781 - 800 av 856
1...394041...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 februari 2014

Klubbad för

Ring, 14K 1,3g Ø16 ½ med sten och diamant 1x ca 0,03ct, en diamant saknas

250 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld, 18K 9,2g defekt 1 udda Örhänge, 1 Halskedja saknar lås

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, Figaro 14K 4,4g 45,5cm

600 kr

Utrop: 700 kr

Armband, vitguld 14K 4,7g 18,5cm

900 kr

Utrop: 750 kr

Armband, Ärtlänk S925 6,2g 18cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Herring

Ring, Klackring 18K 5,9g Ø22

Utrop: 1 200 kr

Tavla Olja på duk ca 50x65cm landskap signerad Cane med guldfärgad träram

100 kr

Utrop: 100 kr

Tavla Olja på pannå 30x39cm landskap med guldfärgad träram

375 kr

Utrop: 500 kr

Tavla Olja på pannå ca 40x79cm landskap sign a-ossian-s med guldfärgad träram defekt

475 kr

Utrop: 500 kr

Ring, S925 med stenar 4,4g Ø17 ¼

75 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, hänge med stenar i okänd metall 13,4g 45cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver, S925 6,4g defekt med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar S925 35,6g 49cm

200 kr

Utrop: 150 kr

Parti guld, 18K 1,0g 1 Hänge med sten, 2 udda Örhänge 1 udda Stop

Utrop: 200 kr

Armband vitguld med säkerhetskedja 18K 2,2g dia 1x ca 0,01ct 19cm

450 kr

Utrop: 450 kr

Örhängen, vitguld 14K 1,1g

250 kr

Utrop: 175 kr

Örhänge, 14K 0,8g udda med stenar

Utrop: 150 kr

Hänge, 14K 0,7g

Utrop: 125 kr

Hänge, 14K 1,0g Hjärta

Utrop: 175 kr

Hänge, 14K 0,5g Delfin

75 kr

Utrop: 100 kr