Ring, 14K 1,3g Ø16 ½ med sten och diamant 1x ca 0,03ct, en diamant saknas
Utrop: 250 kr
Parti guld, 18K 9,2g defekt 1 udda Örhänge, 1 Halskedja saknar lås
Utrop: 1 900 kr
Halskedja, Figaro 14K 4,4g 45,5cm
Utrop: 700 kr
Armband, vitguld 14K 4,7g 18,5cm
Utrop: 750 kr
Armband, Ärtlänk S925 6,2g 18cm
Utrop: 50 kr
Ring, Klackring 18K 5,9g Ø22
Utrop: 1 200 kr
Tavla Olja på duk ca 50x65cm landskap signerad Cane med guldfärgad träram
Utrop: 100 kr
Tavla Olja på pannå 30x39cm landskap med guldfärgad träram
Utrop: 500 kr
Tavla Olja på pannå ca 40x79cm landskap sign a-ossian-s med guldfärgad träram defekt
Ring, S925 med stenar 4,4g Ø17 ¼
Halskedja, hänge med stenar i okänd metall 13,4g 45cm
Parti silver, S925 6,4g defekt med stenar
Halskedja Pansar S925 35,6g 49cm
Utrop: 150 kr
Parti guld, 18K 1,0g 1 Hänge med sten, 2 udda Örhänge 1 udda Stop
Utrop: 200 kr
Armband vitguld med säkerhetskedja 18K 2,2g dia 1x ca 0,01ct 19cm
Utrop: 450 kr
Örhängen, vitguld 14K 1,1g
Utrop: 175 kr
Örhänge, 14K 0,8g udda med stenar
Hänge, 14K 0,7g
Utrop: 125 kr
Hänge, 14K 1,0g Hjärta
Hänge, 14K 0,5g Delfin
Tisdag 4 feb 2014