Hängen 2st 18K 0,7g, defekta
Utrop: 150 kr
Hängen 2st 18K 1,1g
Utrop: 300 kr
Halskedja 14K 11,1g 51cm, defekt skönhetsfel
Utrop: 1 800 kr
Armband Bismarck 18K 5,8g 19,5cm
Utrop: 1 200 kr
Vristlänk 21K 2,5g 23cm
Utrop: 700 kr
Ring i vitguld 18K 5,3g Ø 17 1/4 med diamanter 5 x ca 0,03ct
Utrop: 1 600 kr
Halskedja Venezia 14K 2,0g 38cm, defekt skönhetsfel
Utrop: 350 kr
Ring tvåfärgad 14K 3,3g Ø 19 med diamanter 1 x ca 0,02ct & 1 x ca 0,04ct, defekt skev
Utrop: 550 kr
Hänge Hjärta 14K 0,7g, defekt små repor
Utrop: 125 kr
Ring 18K 2,5g Ø 16 1/2 med sten, defekt skador på sten
Ring Bismarck 18K 1,9g Ø 17 1/2
Armband Bismarck med platta, graverad, 18K 1,5g 14cm
Ring 18K 1,1g Ø 18
Utrop: 250 kr
Halskedja Pansar 18K 2,4g 40cm
Parti guld 18K 7,5g, defekt
Halskedja X-länk med stav 18K 12,0g 42,5cm, defekt skönhetsfel
Utrop: 2 700 kr
Hänge Elefant 18K 2,8g
Utrop: 800 kr
Halskedja Pansar i silver S925 15,0g 51cm
Utrop: 75 kr
Örhängen ett par Bismarck 18K 1,0g
Ring S925 6,6g Ø 20 1/2, defekt sliten
Utrop: 50 kr
Tisdag 28 jan 2014