Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2014
DJ performance controller. Kontrol X1 Native instruments. Medföljande programvara: Traktor LE, KORE 2 player & KORE instrument. Traktor Kontrol X1 kan även användas som Midi kontroller till andra DJ-mjukvaror och Midi kompatibla program. Bra skick!
Böcker Faktaböcker
Faktaböcker av Erich Gysling, "Årets största händelser i bilder", 8 st, Åren; 1975, 1977-1980, 1985-1986, 1988.
Akustisk gitarr, märke; Ibanez, Modell; AEG8E-NT-27-01, Serienummer; JO60101245. Fint skick, inga synliga skador. Med axelband och mjukt fodral.
Akustisk gitarr. Märke; Cort Guitars Modell; AD810 NS, Serienummer; 110804673, Gott skick, små repor.
Surfplatta Märke; Samsung Modell; Galaxy Tab 2 10,1" WXGA (1280x800)LCD, Serienummer; RF1D472ZDM, bra skick med skyddsplast på, färg "titanium silver", Modellnr: GT-P5100
Elgitarr ESP The Mirage Deluxe, JAF BOX2125 New York NY10116 Serienummer; 003897, saknar baklucka, spricka på kanten på huvudet.