Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2014
Klubbad för
Läsplatta Point of view Mobii 10'' serienr: p3ip103g4t28125000008 i kartong med laddare och manual
Akvarell Dag Peterson f.1939, (d) 'Tofsand Färöarna' 24 x 40 cm, 41 x 56 cm med ram, signerad och betitlad