861 - 880 av 937
1...434445...47 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 januari 2014

Klubbad för

Hänge Tro Hopp och Kärlek 18K 1,0g

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge Kors 18K 0,8g

Utrop: 200 kr

Hänge Hjärta 18K 0,5g

Utrop: 150 kr

Halskedja Pansar S830 4,7g 64,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar S830 0,8g 42cm defekt

Utrop: 50 kr

Halskedja Figaro S830 förgylld 2,9g 43cm

Utrop: 50 kr

Halskedja Ankar S925 1,1g 40,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Ebel

Ebel, damur i okänd metall, automatic repigt glas Snr. 77290192

75 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Antima

Lagonda, damur stål waterproof incabloc antimagnetic 17 jewels repigt glas med flexband i stål 29,1g

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, med stenar 18K 0,6g

125 kr

Utrop: 150 kr

Örhänge, ett udda utan stopp med sten 18K 0,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhänge, ett udda med sten utan stopp 18K

50 kr

Utrop: 75 kr

Broscher 2st samt armband 16cm med stenar i okänd metall 45,1g

150 kr

Utrop: 50 kr

Broscher 2st med pärlor och stenar samt hänge med stenar och pärlor med kedja 43-51cmi okänd metall 26,5g

150 kr

Utrop: 50 kr

Mortel i marmor med stöt bruksslitage

125 kr

Utrop: 75 kr

Smyckesskrin mörkblått 15x16cm

275 kr

Utrop: 50 kr

Porslin Kanna Upsala Ekeby Gefle eldfast höjd ca 21cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Glasfigur gris höjd ca 6cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Mattor Övrigt

Matta Indisk Indo Gabbeh handknuten ull med bomullsvarp 60x90cm. Varan visas ej.

275 kr

Utrop: 50 kr

Mattor Övrigt

Matta orientalisk matta i ull 53x66cm.Varan visas ej.

275 kr

Utrop: 50 kr