821 - 840 av 937
1...414243...47 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 januari 2014

Klubbad för

Konst, glasetsning signerad Gunilla Gerbino-70 30x40cm

250 kr

Utrop: 200 kr

Konst, olja på pannå signerad Lars Boêthius 41X33cm träram med målad guldkant

75 kr

Utrop: 100 kr

Porslin, Jultallrikar 2st Rörstrand år 1970-1971

25 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, Jubileumstallrik 1st Rörstrand jultallrik år 1970-1980

50 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, Jultallrikar 2st Rörstrand år 1980-1981

25 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, Jultallrikar 2st Rörstrand år 1978-1979

Utrop: 50 kr

Porslin, Jultallrikar 2st Rörstrand år 1976-1977

Utrop: 50 kr

Porslin, Jultallrikar 2st Rörstrand år 1974-1975

Utrop: 50 kr

Porslin, Jultallrikar 2st Rörstrand år 1972-1973

Utrop: 50 kr

Mattor Övrigt

Matta, orientalisk matta handknuten Pakistan ull med bomullsvarp 218x80cm.Varan visas ej.

1 400 kr

Utrop: 700 kr

Kläder Övrigt

Kläder, skinnjacka svart med bruna sticknngar Goldstein stl 38

175 kr

Utrop: 200 kr

Kläder Övrigt

Kläder, aftonklänning svart 2-delad utan ärm handsydd stl 38

50 kr

Utrop: 100 kr

Mattor Övrigt

Matta, orientalisk matta modell Bidjar handknuten ull med bomullsvarp Garantibevis NESSIMS 130X80CM.Varan visas ej.

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Mattor Övrigt

Matta, orientalisk halvsilke med bomullsvarp 90x60cm.Varan visas ej.

550 kr

Utrop: 200 kr

Mattor Övrigt

Matta, orientalisk ullmatta med ullvarp 120x73cm.Varan visas ej.

700 kr

Utrop: 200 kr

Kläder Övrigt

Handskar, ett par i moccapäls ljusbruna stl 7½

100 kr

Utrop: 50 kr

Brosch, Hillestad brons stenar

125 kr

Utrop: 75 kr

Brosch, okänd metall med stenar

100 kr

Utrop: 50 kr

Brosch, okänd metall med pärla

75 kr

Utrop: 50 kr

125 kr

Utrop: 50 kr