Hänge 18K 1g
Utrop: 300 kr
Halskedja Pansar 9K 1,8g 43,5cm
Utrop: 200 kr
Armband 18K 2,3g, defekt
Utrop: 500 kr
Ring 18K 4,6g Ø20, repig
Utrop: 1 100 kr
Ring 18K 3,9g Ø17, repig
Utrop: 850 kr
Parti guld 18K 7g, skadat
Utrop: 1 600 kr
Hänge 18K 0,9g, defekt
Örhängen 18K 1,3g
Utrop: 400 kr
Parti guld 18K 6,3g, defekt
Utrop: 1 400 kr
Örhänge 18K 0,5g, skadat
Utrop: 125 kr
Halskedjor 2st Pansar, Hänge, S925, 9,1g
Utrop: 50 kr
Armband 20cm, design Snö, med stenar
Ring Ø19½, design Edblad med stenar
Bägare 2st S830, 143g, graverade
Utrop: 425 kr
Kopparkannor 2st, små bucklor, små skador
Kanna S925, 585,4g, höjd 27,5cm
Utrop: 2 200 kr
Cyma 18K, damur, manuell, armband 18K, defekt lås, brv.19,7g
Utrop: 3 300 kr
Parti guld 18K 3,7g, defekt
Utrop: 800 kr
Halskedja S925, 27,4g, 78cm, Efva Attling
Utrop: 350 kr
Örhängen två par, Hänge, S925 7,4g
Måndag 23 dec 2013