941 - 960 av 1 145
1...474849...58 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 23 december 2013

Klubbad för

Gräddkanna Rörstrand Ostindia

175 kr

Utrop: 50 kr

Såsnipa Rörstrand Ostindia

275 kr

Utrop: 75 kr

Vas Tulip Kosta Boda signerad Ulrica Hydman Vallien höjd 26cm

450 kr

Utrop: 175 kr

Soppterrin med lock Rörstrand Ostindia 18x25cm

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Glasprydnad signerad Mats Jonasson Målerås Utter nr 3284 höjd 16cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Glasprydnad Kosta Höna höjd 9cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Glasskål Orrefors Corona Ø19cm höjd 10cm signerad Lars Hellsten LH4384-131

150 kr

Utrop: 150 kr

Glasskål Orrefors Corona Ø23cm höjd 13 cm signerad Lars Hellsten LH4384-141

175 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K med gravyr 6,6g

Musikinstrument Träblås

Altsaxofon Yamaha YAS-25 nr. 046995 i väska

1 800 kr

Utrop: 1 400 kr

Oljemålning olja på duk signerad Lars Othmar 40x32cm

200 kr

Utrop: 100 kr

Oljemålning olja på duk signerad Holmqvist 26x21,5cm

25 kr

Utrop: 100 kr

Laptop Hewlett Packard Pavillion G6-1213eo med laddare fabriksåterställd snr. 5CD1422KOP

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Oljemålning olja på duk signerad Ulf Carleson 2002 nr 7/64 30x40cm

Stringhylla sextiotal tre plan längd 79cm djup 20cm

Oljemålning olja på duk signerad Ulf Carleson 1998 55x38cm

Alliansring 18K med diamanter 10xca0,01ct, graverad 3,0g

Utrop: 700 kr

Halskedja 18K Pansar 6,6g 54cm

Utrop: 1 500 kr

Hänge 18K vitguld med diamant ca0,20ct 0,9g

Utrop: 1 800 kr

Brosch med sten, 18K 2,9g skador finns

Utrop: 600 kr