Avslutad | Pant – Måndag 23 december 2013
Klubbad för
Laptop Hewlett Packard Pavillion G6-1213eo med laddare fabriksåterställd snr. 5CD1422KOP
Oljemålning olja på duk signerad Ulf Carleson 2002 nr 7/64 30x40cm