761 - 780 av 1 145
1...383940...58 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 23 december 2013

Klubbad för

Skål, Orrefors Ø18cm H: 12,5cm, i orginalkartong

150 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Vas, Orrefors i glas 2st

175 kr

Utrop: 50 kr

Samsung, Galaxy S2, repor, kantstött, IMEI: 355072054073630, med laddare

800 kr

Utrop: 50 kr

Skål, The Celadon Lotus Bowl, Ø10,7cm H: 4,6cm, med certifikat i låda

325 kr

Utrop: 200 kr

Rosenthal, Mjölkkanna med assiette

200 kr

Utrop: 150 kr

Rosenthal, Temugg med Assiette

225 kr

Utrop: 150 kr

Bestick, Villeroy & Boch 24 delar, 6st matgafflar, 6st matknivar, 6st matskedar, 6st teskedar, i stål, orginalkartong

850 kr

Utrop: 500 kr

800 kr

Utrop: 500 kr

Myntliknande föremål, 4st S925 124g i etui

475 kr

Utrop: 450 kr

Myntliknande föremål, 3st S925 93,4g

425 kr

Utrop: 350 kr

Myntliknande föremål, 4st S925 124,8g i etui

600 kr

Utrop: 450 kr

Oljemålning, AnnaMaria Rogberg, "Svartvinbärssaft" 52x42 med träram

175 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Gunnar Bergström, olja på duk, skada på ram, 73x54cm

500 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Golfklubbor, Pro Select fullt järnset, 8 golfbollar i bag

75 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Golfklubbor, Cobra fullt järnset, 18 golfbollar, i bag

500 kr

Utrop: 50 kr

Armband X-länk 18K 18,5cm 11,6g

Utrop: 2 700 kr

Armband Bismarck med berlocker 18K 18,5cm 22,6g

Utrop: 5 200 kr

Parti guld 18K slitet, defekt 10,2g

Utrop: 2 300 kr

Parti guld 14K defekt 18,3g

Utrop: 3 200 kr

3 udda kompottskedar silver 830 42,3g

150 kr

Utrop: 125 kr