Avslutad | Pant – Måndag 23 december 2013
Luftgevär Airgun, Modell; FX T12 Syntet, CAL 5.5 Serienummer FX7301, med manual, kikarsikte (NORICA NOR3940), väska (Gun guard by PLANO), pump (FX airguns) och ammunition Field Target Trophy selected quality 5,5mm .22cal, använt skick.
Böcker Övrigt
Årsböker Aktuellt År 1975-1980, 1983-1989. Innehåller årets alla viktigaste händelser i kronologisk ordning. Människor, platser, dramatiska händelser, stora och små nyheter, in- och utrikes, kultur, politik, teknik och sport.
Native instruments traktor pro 2. Digitalt DJ-verktyg som ger dig kreativa alternativ när du utför dina uppsättningar eller skapar remixer.
Fritid Cyklar
Cykel Cresent 22" herrmodell, oväxlad, med stöd och ringklocka, serienummer; MBK329326J. Äldre modell, endel bucklor och slitage.
Fritid Cyklar
Märke; Crescent Modell; Apple Bay herr, Serienummer: WBK590790E, Oväxlad, med stöd, fint skick
Elgitarr märke; Fender Modell; Telecaster, Mexico, Serienummer; MX12019674 Right handed, Bra skick, Utan väska.