41 - 60 av 1 145
1234...58 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 23 december 2013

Klubbad för

Hänge 18K 0,9g med sten

200 kr

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 0,4g

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge 18K 0,3g

75 kr

Utrop: 100 kr

Hänge 18K 1,3g

300 kr

Utrop: 375 kr

Parti guld 18K 3,1g med sten trasigt

Utrop: 700 kr

Örhängen 18K 0,6g lite nött på baksidan

200 kr

Utrop: 200 kr

Kedja 18K 3,2g 40cm

Utrop: 750 kr

Hänge 18K 1g

225 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K 3,5g trasigt

Utrop: 800 kr

Kedja S925 50,0g 44cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Luftgevär Airgun, Modell; FX T12 Syntet, CAL 5.5 Serienummer FX7301, med manual, kikarsikte (NORICA NOR3940), väska (Gun guard by PLANO), pump (FX airguns) och ammunition Field Target Trophy selected quality 5,5mm .22cal, använt skick.

3 700 kr

Utrop: 850 kr

Böcker Övrigt

Årsböker Aktuellt År 1975-1980, 1983-1989. Innehåller årets alla viktigaste händelser i kronologisk ordning. Människor, platser, dramatiska händelser, stora och små nyheter, in- och utrikes, kultur, politik, teknik och sport.

25 kr

Utrop: 50 kr

Native instruments traktor pro 2. Digitalt DJ-verktyg som ger dig kreativa alternativ när du utför dina uppsättningar eller skapar remixer.

125 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Cyklar

Cykel Cresent 22" herrmodell, oväxlad, med stöd och ringklocka, serienummer; MBK329326J. Äldre modell, endel bucklor och slitage.

225 kr

Utrop: 300 kr

Fritid Cyklar

Märke; Crescent Modell; Apple Bay herr, Serienummer: WBK590790E, Oväxlad, med stöd, fint skick

2 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K 0,2g udda örhänge

25 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr märke; Fender Modell; Telecaster, Mexico, Serienummer; MX12019674 Right handed, Bra skick, Utan väska.

2 600 kr

Utrop: 2 200 kr

Armsmycke 18K 62,9g 19,5cm halvstelt, buckligt

Utrop: 13 800 kr

Halskedja Kejsar 18K 95,8g 51cm, vriden

17 400 kr

Utrop: 21 000 kr

Ring 18K 10,5g Ø18

Utrop: 3 000 kr