421 - 440 av 1 145
1...212223...58 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 23 december 2013

Klubbad för

Guess, herrur, serienr. U18507G1, quartz, datum, kronograf

500 kr

Utrop: 600 kr

Breitling, chronomat herrur, refnr. 81950, serienr. 37861, med UTC nr. 81500, stål, guldraiders, datum, kronograf, repor på länk, sliten krona och tryckknappar, med söndrig box

13 400 kr

Utrop: 9 500 kr

Swiss Military Hanowa, herrur, serienr. 6-5142, modellnr. 6-4142, stål, quartz, dag och datum, kronograf, läderband

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Swiss Military Hanowa, herrur, serienr. 6-4007, modellnr. 6-5007, quartz, stål, dag och datum, kronograf, tachymeter, stållänkar, med extra läderband, i box med manual

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Omega Seamaster, damur, quartz, stål, viklås, repor på länk

1 800 kr

Utrop: 2 500 kr

Certina, herrur 18K i boett, automatisk, datum, repor i glas och bakboett, slitet läderband

2 100 kr

Utrop: 1 600 kr

Guess, damur, nr. 11516L1, quartz, små repor, 18cm

225 kr

Utrop: 300 kr

Tommy Hilfiger, herrur, TH 1021341115, quartz, stål, dag och datum, läderband, i box

650 kr

Utrop: 500 kr

Tissot Chronograph, herrur, refnr. T362/462, quartz, stål, safirglas, datum, kronograf, repor i glasring och länkar, med extra länkbitar, manual och box

550 kr

Utrop: 500 kr

Guess, damur, serienr: 115074L1, quartz, stål, dag och datum, pärlemorurtavla, stenar, viklås

750 kr

Utrop: 500 kr

Nixon the Kensington, herrur, quartz, stål, läderband, små repor i glas och bakboett

175 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Burberry

Burberry, herrur, BU1360 07810, quartz, stål, datum, med box

Utrop: 1 800 kr

Certina, herrur 14K i boett, quartz, datum, stållänkar, 19cm

1 700 kr

Utrop: 1 100 kr

Klockor Calvin Klein

Calvin Klein, herrur, K2H271, quartz, stål, datum, små repor och nagg i glas

375 kr

Utrop: 500 kr

Konst Skulpturer

Figurin Nao 28cm, Flicka badar fötterna

125 kr

Utrop: 200 kr

Konst Skulpturer

Figurin Zaphir 24cm, pojke, små missfärgningar

75 kr

Utrop: 150 kr

Konst Skulpturer

Figurin Zaphir 25cm, flicka med docka, små missfärgningar

50 kr

Utrop: 150 kr

Konst Skulpturer

Figurin 22cm, panter, med träplatta

475 kr

Utrop: 300 kr

Vinglas 2st Orrefors, design Gunnar Cyren modell Nobel, 20cl 18cm Ø5,5cm, i kartong

550 kr

Utrop: 200 kr

Skålar 4st Rörstrand, 1st P555, 1st med stadslandskap och 2st Kronskålar, Ø10,7cm Ø8,4cm och Ø6cm

225 kr

Utrop: 100 kr