801 - 820 av 962
1...404142...49 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 10 december 2013

Klubbad för

Ring 18K tvåfärgad Ø17 3,4g

Utrop: 1 000 kr

Halskedja 18K ihålig Pansar 36cm 7,8g

Utrop: 1 800 kr

Berlock 18K Hjärta 0,9g

Utrop: 275 kr

Parti guld 18K skadat 5,7g

Utrop: 1 300 kr

Manschettknappar ett par 18K graverade 7,7g

Utrop: 1 800 kr

Elektronik Hushåll

Bestick, Berndorf 3 delar, 1 gaffel, 1 kniv, 1 sked, okänd metall i ask

50 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Cyklar

Cykel Scott Modell; Aspect 55 Typ; Mountainbike svart, vit och guldfärgad, nött i färgen, repor med stänkskärm, skadad vänster pedal, sadel ej original, 24 växlar

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Konst, litografi 29/175 Beck&Jung 1985 43x33cm

300 kr

Utrop: 500 kr

175 kr

Utrop: 500 kr

Koppar, Kolbox i koppar med hantag i mässing och porslin

325 kr

Utrop: 150 kr

Koppar, 2st kopparbunkar Ø23,5cm samt Ø27cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Konst Fotografi

Kuriosa, bild med autografer Wayne Gretsky och Mark Messier 27x34cm

1 100 kr

Utrop: 125 kr

Konst Fotografi

Kuriosa, bild med autograf Mario Lemieux 27x34cm

450 kr

Utrop: 125 kr

Elektronik Musik

Hörlurar, Sennheiser HD 380 Pro svarta

650 kr

Utrop: 200 kr

Ring, defekt skev i skenan 14K Ø18 ¾ 1,3g

Utrop: 225 kr

Hänge, med stenar 18K 1,5g

Utrop: 425 kr

Parti guld, graverat skev i skenan 18K 10,7g

Utrop: 2 500 kr

Gafflar, Silver Modell Chippendale 11st 575,4g i ask

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, Bismarck doserad 18K 46cm 8,0g

Utrop: 1 800 kr

Hänge, 18K 16,3g

Utrop: 3 800 kr