Avslutad | Pant – Tisdag 10 december 2013
Klubbad för
Mobiltelefon Sony Ericsson Xperia X8, snr.BX902FS0HX 01268500-900996-4, med laddare, extra baksida, hörlurar och manual i kartong
Mobiltelefon Samsung Champ, snr.35723404072738/4, med laddare, hörlurar och manual i kartong
Digitalkamera Nikon D80, snr.4496306, objektiv Nikon DX 18-55mm, snr.12362117, med usb-sladd, saknar laddare
Oljemålning på duk, signerad B Barry, 60,5X50,5cm, motiv: blomsterstilleben, förgylld träram