361 - 380 av 626
1...181920...32 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 2 december 2013

Klubbad för

Akustisk Gitarr Richwood snr 3249111205618 i hårt fodral

800 kr

Utrop: 700 kr

Elgitarr Fender Stratocaster USA nr 10041599 (repig kropp) i hårt fodral

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

Oljemålning på duk, signerad Dag Peterson (1939-) , 100x80cm, motiv Havsörn, inramad

4 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Akvarell, Dag Peterson (1939-), motiv Örnar, 52x70,5cm, inramad

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Elgitarr Ibanez Prestige, Japan, modell S1640 serienummer FO308596, detaljer slitna, med instruktionsmanual i originalcase

Utrop: 6 000 kr

Elgitarr Jackson modell RR3 serienummer 04051043 utan fodral

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Mattor Övrigt

Matta, 138x101cm, fläckig

1 400 kr

Utrop: 300 kr

Lappkniv 19,5cm med fodral

225 kr

Utrop: 150 kr

Lappkniv 24cm i fodral

175 kr

Utrop: 200 kr

Videokamera, digital, Canon modell DM-XM2 E, med laddare och batteri

4 200 kr

Utrop: 500 kr

Elektronik Hushåll

Bordsgafflar 12st S830 482,8g 178mm

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Elektronik Hushåll

Bordsskedar 12st S830 607,8g 179mm

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Elektronik Hushåll

Bordsknivar 11st S830 774,7g 198mm , Smörkniv 1st S830 52,9g (bladen rostfritt stål)

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Figurin, lokatt, lagad, höjd 14cm , längd 18cm

Utrop: 50 kr

Glasskål, Orrefors, modell Eden design Lars Hellsten, höjd 10cm Ø20cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Glasskål, Glasskolan OF-04, höjd 9,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Knivar 6st S830 brv. 458,1g 250mm. missfärgade, (bladen rostfritt stål, skaften troligvis fyllda med annat material)

Utrop: 550 kr

Elektronik Hushåll

Serviettringar 6st S830 148,6g

750 kr

Utrop: 450 kr

Elektronik Hushåll

Serviettringar 6st S830 149,6g

750 kr

Utrop: 450 kr

Elektronik Hushåll

Serviettringar 6st S830 148,7g

800 kr

Utrop: 450 kr