Avslutad | Fashionabla – Torsdag 21 november 2013
Accessoarer Scarves
SCARF, YSL, vintage, 1980-tal, 100 % jacquardsiden, 90x90 cm, lila, grön,röd, orange.
VÄSKA, GUCCI, vintage, Accessory Collection, beige, brun vaxad gg monogram, mellanbrunt läder, grön,röd rand i tyg, 22x15x6 cm, axelrem.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, vintage, Accessory Collection, beige, brun vaxad gg monogram, mellanbrunt läder, 17x9 cm, mynt, sedel, 5 st kontokortsfack.
VÄSKA, GUCCI, vintage, Accessory Collection, beige, marin vaxad gg monogarm, marin blått läder, axelrem, 22x16x9 cm. Fodret inne i väskan är slitet.
VÄSKA/BAG GUCCI, beige,blå gg monogram, rött läder, 30x40x12 cm, märkt 130733 212792.
Kläder Stövlar
STÖVLAR, WALTER STEIGER, svart mocka, lårhöga men går att vika ner, klack 6 cm, stl 37, skopåse
VÄSKA, GUCCI, mod. Jackie, rödbrun guccissima läder, 38x24 cm märkt 153029 486628. Visst slitage.
VÄSKA, TOUS, grön, beige, svart canvas, svarta läder detaljer, 39x29x9cm, gulmetall detaljer, dustabg.
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, beige läder med vitmetalldetaljer, 42x40x16 cm, dustbag. Några fläckar på lädret, visst slitage.
Accessoarer Ipadfodral
IPAD FODRAL, JIMMY CHOO, svart präglat skinnlack, gulmetall spänne, 21x25x2cm, dustbag, originalkartong
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Clic Clac, Julia Abadi, 100% siden, 90x90cm, mörk beige, beige, off white, fläckar, tråddragning.
CLUTCH, GUCCI, beige gg monogram, rosa läder, 21x12 cm, insidan har plats för 6 st kontokort, märkt 203650 497717.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, mellan brunt läder (kongo), mässings färgade detaljer, 20x15x5cm.
Kläder Skor
BALLERINA, GUCCI, beige gg monogram, rosa läder, gummisula, stl 40C (stor stl), skopåsar samt kartong.
Accessoarer Agendor
AGENDA, MULBERRY, vintage, mellan brunt läder 14x18x3cm, 3 kontokorts fack, mynt.
VÄSKA, MICHAEL KORS, creme färgat läder, gulmetall detaljer, 30x27x10cm, dustbag.