Avslutad | Fashionabla – Torsdag 21 november 2013
VÄSKA, RALPH LAUREN, brunt läder med gulmetalldetaljer, 35x26x14 cm,avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, PRADA, svart läder (vitello shine), 36x36x14cm, avtagbar axelrem, cert, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MARC by MARC JACOBS, beige nylon, silvrigt imitiationsläder, 4 kontokortsfack, sedel, id-kortsfack, 9x11cm.
ARMBAND, THOMAS SABO, elastiskt armband med rosenkvarts, sterlingsilver, berlock med imitationspärla, ca 15cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Petite Noe, vintage, rött epi läder, 24x26x18, lite slitage på hörnen.
VÄSKA, MULBERRY, vintage (1980-tal), mellanbrunt präglat läder, 23x20x6 cm, axelrem. Visst slitage.
HÄNGE/KEDJA, CHRISTIAN DIOR, ärtlänk i gulmetall med bokstäverna Dior som hängen, längd 48 cm.
ARMBAND, CHRISTIAN DIOR, svart, beige vaxad canvas, svart läder, bredd 3,5 cm, längd 15-19 cm, spänne beige, vitmetall.
ARMBAND, CHRISTIAN DIOR, brunt läder med mässingsfärgade detaljer, bredd 1 cm, längd 16-20 cm.
VÄSKA, MARC JACOBS, svart läder, präglat läder med glittrig yta, handtag i svart präglat läder samt vitmetallkedja, lås i gulmetall, 26x17x5 cm. Visst slitage.
Kläder Skor
SKOR, PRADA, brun/grå skinnlack, klack 10 cm, platå 1,5 cm, gummisula, stl 37, skopåsar samt kartong.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Eperon d´Or, Henri d´Origny, 100 % siden, 42x42cm, blå, röd, vit, guld, originalask.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, MISSONI, 90 % ull, 10% nylon, flätstickad, lila, brun, vit, 24x180 cm exkl fransar.