221 - 240 av 484
1...111213...25 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 12 september 1998

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 SKÅL, MED LOCK, 1859.

Pantvaror Övrigt

1 THEKANNA, ÅR 1860, 1 GRÄDDKANNA, ÅR 1860, C. HAMMER, STOCKHOLM.

Pantvaror Övrigt

1 SILVERSKÅL, ÅR 1850, MÖLLENBORG, STOCKHOLM.

Pantvaror Övrigt

1 SILVERSKÅL, ÅR 1869, MÖLLENBORG, STOCKHOLM.

Pantvaror Övrigt

1 PAR SILVER LJUSSTAKAR, SKADA, A. ZETHELIUS, 1812.

Pantvaror Övrigt

6 GAFFLAR, 16 KNIVAR.

Pantvaror Övrigt

2 SILVERKANNOR, 1 SKED, SKADA.

Pantvaror Övrigt

12 SKEDAR.

Pantvaror Övrigt

23 SKEDAR.

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, RAM SKADAD, FRITZ VON DARDEL, "KOR I HAGEN", AKVARELL, 12*19.

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, FRITZ VON DARDEL, "HUSARER TILL HÄST", AKVARELL, 12*17.

Pantvaror Övrigt

1 MINIATYRMÅLNING, I ETUI.

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, AXEL FRIDELL, ETSNING, 13*11.

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, HILDEGARD THÖRNELL, OLJA, ÅR 1908, PORTRÄTT, 39*30.

Pantvaror Övrigt

2 ANTIKA TAVLOR, RAM SKADAD.

Pantvaror Övrigt

2 MÄSSINGSKANDELABRAR.

Pantvaror Övrigt

UTGÅTT.

Pantvaror Övrigt

UTGÅTT.

Pantvaror Övrigt

UTGÅTT.

Pantvaror Övrigt

UTGÅTT.