121 - 140 av 232
1...678...12 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 5 september 1998

Klubbad för

Klockor Ebel

EBEL, herrur, automatisk, kronograf, stål/ guld, blå urtavla..

Utrop: 22 000 kr

Klockor Movado

MOVADO, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, länk 18K guld ngt defekt, gravyr, ca 1969.

3 500 kr

Utrop: 3 800 kr

JAEGER-LE COULTRE, memovox, herrur, doublé, repor baksida.

4 000 kr

Utrop: 3 500 kr

FICKUR, 14K rödguld, går ej, visare saknas, manuell

550 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Bordsur

BORDSUR, Wallander Örebro, 1920-tal, träfodral.

Utrop: 2 000 kr

CERTINA, herrur, stål, manuell, plexiglas, 1950-tal.

Utrop: 600 kr

CARTIER, santos, herrur, stål / guld, 1983.

Utrop: 12 000 kr

ROLEX Herrur, Datejust, stål, automatisk, plexiglas.

Utrop: 15 000 kr

LONGINES, herrur med läderband, skadad

Utrop: 500 kr

ROLEX, oyster perpetual GMT-master.

Utrop: 12 500 kr

ROLEX, Oyster Perpetual, herrur, stål, automatisk, plexiglas, cert, box, 1977.

7 000 kr

Utrop: 7 800 kr

EIGER, damur, 18K guld "x-länk", 18K, manuell.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

CERTINA, Blue Ribbon, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, länk 18K guld, längd 170-178 mm, 2 st. x-tra länkbitar.

Utrop: 10 000 kr

Klockor Eterna

ETERNA, Royal Quartz, damur, guld / stål, quartz, integrerad länk guld / stål, briljanturtavla.

Utrop: 6 200 kr

Klockor Cyma

CYMA, damur, 18K guld, manuell, safirglas, länk 18K guld vikt 20.0g

Utrop: 1 700 kr

BRILJANT KLOCKA Gübelin 18K skruv saknas

Utrop: 4 600 kr

FICKUR, 14K guld, mönster, manuell, läderpåsa

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Klockor Bvlgari

BULGARI, Ref nr. LC 35 S, serie nr. L 3319, stål, automatisk, safirglas, datum, gummiband, viklås.

Utrop: 12 000 kr

OMEGA 14K guld, manuell, plexiglas, ca 1950.

Utrop: 1 700 kr

Klockor Rado

RADO, Ceramica, multi, herrur, safirglas, repsäker, box.

Utrop: 6 000 kr