Avslutad | Fashionabla – Lördag 19 oktober 2013
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Convertible Intrecciato Leather Tote, ljusbeige, avtagbar axelrem, spegel samt dustbag.
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Porte documents voyage, monogram canvas, 40x 30x5cm, lås med nyckel, dustbag, (gift receipt).
Accessoarer Övrigt
FAT, SALVATORE FERRAGAMO, Empty your pocket plate, svart präglat läder, 14x14 cm, original ask.
Accessoarer Scarves
SJAL/PLÄD, MULBERRY, vintage (1980-tal) 100 % ull, 145x140 cm, creme, brun, grön.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MICHAEL KORS, svart läder, sedel, 6 kontokortfack, fack för id-kort, originalask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CALVIN KLEIN, svart läder, 8x10 cm, sedel, 6st kontokorts fack samt ett körkortsfack, ask.
PORTFÖLJ, MULBERRY, vintage (1980-tal), mellanbrunt läder (olik färgade delar troligtvis blekt på vissa ställen), 36x26x3 cm, slitage.
Accessoarer Övrigt
PARAPLY, GUCCI,vintage, marin, beige, röd nylon, trähandtag med 18k guld detalj. Paraplyt är inköpt i Florens 1978.
ARMRING, BURBERRY, stel öppen armring, brun melerad plast, detaljer i gult, brunt samt vitmetall, bredd ca 5cm, inner diameter 5,5-4,5cm, smyckepåse.